Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #2011
    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Wtf ikkagi. Mingi black widow naiska leidsid endale?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #2012
      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Sellise warrior stiiliiga, kes ei karda kedagi ja on sõjaks valmis. Mainis mulle "i think big war soon" ..

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #2013
        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Hoia vast jah ikka eemale.

        Pärast on nii, et hakkad Taist/sealt kohast kus praegu oled lahkuma ja sinust tehakse inimohverdus vm.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2014
          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Päris häid kotte võib siuke psycho teha.
          I like

          Comment

          • fijididzi
            Räme Fish
            • Jan 2012
            • 8

            #2015
            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Priidix soovitan soojalt eemale hoida vahvatest tytarlastest nagu sa siin kirjeldasid seda preilit. Ma elasin Tais aasta aega ning olen elanud ka filipiinidel ja reisinud kambootsas,indoneesias jne.... nendes toredates riikides on väga kange mõraga naisterahvaid(ka meesterahvaid) väga palju. Tapmine,vägistamine,röövimine ja skeemitamine on seal täiesti tavaline osa igapäevast :) Kui kuskilt tuleb info ,et valgel poisil plekk liigub siis mõeldakse välja ikka väga uskumatuid teemasid , et see plekk sinult kätte saada. Ma olen ise näinud kuidas yks "sloot" teisele roosi näkku annab ainult sellepärast ,et too tema valge "kliendiga" juttu rääkis. Inimesi röövitakse ja surutakse rahast täiesti tyhjaks ikka väga kergelt seal, koostöös on mendid-kriminaalid ja slootide perekonnad. Rootsi poiskad kes polnud yldse milleski süüdi said eluaegse hiljuti filipiinidel inimkaubanduse eest millega nad yldse seotud ei olnud:) Nii et take care Priidix ja ole seal valvel :D

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #2016
              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              +1

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #2017
                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #2018
                  Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #2019
                    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Googeldate "Pikachu porn" ? :D

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #2020
                      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Googeldate "Pikachu porn" ? :D
                      ei aga kohe googeldan

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #2021
                        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]



                        Hint: googeldada: pikachu kigurumi

                        leiab ka midagi

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #2022
                          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas fijididzi Vaata postitust
                          Priidix soovitan soojalt eemale hoida vahvatest tytarlastest nagu sa siin kirjeldasid seda preilit. Ma elasin Tais aasta aega ning olen elanud ka filipiinidel ja reisinud kambootsas,indoneesias jne.... nendes toredates riikides on väga kange mõraga naisterahvaid(ka meesterahvaid) väga palju. Tapmine,vägistamine,röövimine ja skeemitamine on seal täiesti tavaline osa igapäevast :) Kui kuskilt tuleb info ,et valgel poisil plekk liigub siis mõeldakse välja ikka väga uskumatuid teemasid , et see plekk sinult kätte saada. Ma olen ise näinud kuidas yks "sloot" teisele roosi näkku annab ainult sellepärast ,et too tema valge "kliendiga" juttu rääkis. Inimesi röövitakse ja surutakse rahast täiesti tyhjaks ikka väga kergelt seal, koostöös on mendid-kriminaalid ja slootide perekonnad. Rootsi poiskad kes polnud yldse milleski süüdi said eluaegse hiljuti filipiinidel inimkaubanduse eest millega nad yldse seotud ei olnud:) Nii et take care Priidix ja ole seal valvel :D
                          Ty.

                          Ma enamus ajast straight forward :) aa irl üsna sõbralik, kes mind teab see teab. Üritan vältida ohtlike olukordi ja so far on kõik timm olnud v.a nüüd see värk..

                          Tai`d vs Filid/Indoneesia võrrelda ei saa. Nii palju kui ma kuulnud olen on Filid/Indoneesia palju palju ohtlikum.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2023
                            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Ja muidugi peaks tänama neid kes siia pikachu tüdrukuid panid :DD tytyty!

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2024
                              Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Suur probleem motivatsiooniga! No updates, no improvmentz, no nothing.

                              Viimane nädala on tabanud kerge downswing. Spewinud ka, ja võtnud palju non-standard liine mida ei tohiks antud perioodil teha.

                              Kiirelt üks näide eilsest:
                              "Õige play imo oleks olnud cbet flop, väga hea turn-card barreldamiseks ja river ship it"

                              Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 3 players

                              SB: $207.50
                              Hero (BB): $200.00
                              BTN: $219.50

                              Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with J 9
                              BTN raises to $4, SB calls $3, Hero raises to $16, BTN calls $12, 1 fold

                              Flop: ($36.00) 5 J 2 (2 players)
                              Hero checks, BTN checks

                              Turn: ($36.00) 8 (2 players)
                              Hero bets $24.15, BTN raises to $54, Hero calls $29.85

                              River: ($144.00) J (2 players)
                              Hero checks, BTN bets $149.50 all in, Hero calls $130 all in

                              Final Pot: $404.00
                              Hero shows J 9 (three of a kind, Jacks)
                              BTN shows 8 8 (a full house, Eights full of Jacks)
                              BTN wins $402.50
                              (Rake: $1.50)



                              Pean natukeseks 400nl lauad lobbyst eemaldama, kuna 200s ei tule piisavalt peale.

                              30dal plaanis sünnipäeva pidada ja peale seda volüümirikast oktoobrit alustada.

                              Threadsaveriks lisan selle:

                              Läksime mingi päev shoppama. Kui poodi jõudsin siis juhtus suht nii ..

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #2025
                                Re: [200-400NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                :(

                                Comment

                                Working...