Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1261
    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

    WpWp!!

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #1262
      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

      well played indeed.

      Koos lisaauhindadega 4300 euri esikoht ! (500 superweekend + 300 EMV main event)

      Klubide arvestuses tulid pokkeriprod 3mandale kohale:
      Koht Klubi KOKKU 1 PokerNews 184 , 2 All-Linn 130, 3 Pokkeriprod 55, 4 Wismari 50, 5 Olympic 31, 6 Nemesis 18, 7 Pärnu 0 7 Viljandi 0 7 Insomnia 0 10 Pokkerikool ei osalenud

      Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...4.htm#readable
      Last edited by vilkar; 12.11.12, 06:53.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1263
        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

        WP SIR!
        gratz

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #1264
          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

          Wp ja palju õnne :)

          Comment

          • Naxer
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 345

            #1265
            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

            WP, õnnitlused!!
            Krt oleks ma taiband seda teemat enne vaadata, siis oleks oma JJ küll maha pannud ilmselt, millega Su KK vastu jooksin
            Mõtlesin et cooler, kuid jooksin hoopis puhta skilli otsa.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1266
              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

              Tubli poiss :)

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #1267
                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                Very well played :)

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #1268
                  Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                  GG! WP!

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #1269
                    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                    polnudki nii rigged nagu algul tundus :D

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #1270
                      Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                      gratz Hero!

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #1271
                        Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                        Naiss!

                        On juba stake ja matkaplaanid kujunemas? Äkki on väljavalitugi juba olemas?

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #1272
                          Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                          Ilus, GL!

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #1273
                            Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                            gg, wp sir!

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #1274
                              Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                              ma magasin täitsa maha turka, aga noh vähemalt võitis õige mees

                              Comment

                              • nombraalne
                                Julm Donk
                                • Mar 2010
                                • 42

                                #1275
                                Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

                                Palju õnne!

                                Comment

                                Working...