Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1951
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Iga villain kelle vastu ma mängin -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Priidix; 14.08.13, 21:11.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1952
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]





      See on lihtsalt nii fantastiline karaoke laul!!!!

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #1953
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Kurat, pean enda pildi ära vahetama, häbi hakkab :(

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1954
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          not sure if ... ??
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • therapy
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 200

            #1955
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            it's a trap

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1956
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              not sure if ... ??
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Mis su spoileri point on?

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #1957
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mis su spoileri point on?
                Äkki kardab, et random mängija üritab Skype kaudu häkkida teda? Maybe paranoid, aga ise ka ei kirjutaks vastu. Veel vähem lisaksin Skype.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1958
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                  Äkki kardab, et random mängija üritab Skype kaudu häkkida teda? Maybe paranoid, aga ise ka ei kirjutaks vastu. Veel vähem lisaksin Skype.
                  Miks seda jama siis siia postitab?

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #1959
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Miks seda jama siis siia postitab?
                    Nüüd on Priidixi kord vastata.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #1960
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      kusjuures mul käis ka ükspäev taoline vend külas, kuigi laudades. chatis karjus mu nime ja küsis skype'i kui küsisin, et mille jaoks vaja, siis ma täpselt ei mäleta, mis ta vastas, aga ütles enamvähem, et tahaks mingi ettepaneku teha mulle. mul oli kiire ja saatsin kukele, eks ta täna jälle platsis ole samal ajal, siis vaatan mis räägib

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #1961
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Mis teema sellega oli, et kui skype nime andsid, siis sai neti sult maha peksta?

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #1962
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                          Mis teema sellega oli, et kui skype nime andsid, siis sai neti sult maha peksta?
                          Kui teine inimene su kasutajanime teab ning sul pole settings-ites mingi asi ära checkitud, on teisel inimesel võimalik su IP teada saada ning selle kaudu omal soovil DDoS'ida ja vastase internetiühendust ära kaotada vajalikul hetkel.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1963
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Mis su spoileri point on?
                            Ma ei teadnud mida teha.

                            Comment

                            • therapy
                              FPP Pro
                              • Dec 2012
                              • 200

                              #1964
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              idk.. ma vist ei annaks skype'i kellelgi, just selle DDoS'i pärast. Jumal teab :D

                              *paranoid parrot*

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1965
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Heya!

                                2/3 kuust möödas ja Ei ole rahul. Just sellepärast, et ei tohiks mängida limiite milleks pole veel piisavalt rahastatud.

                                Üleeile oli päev suht ok, kuni Tonna ütles, et 400s huge whale. Oky, läksin ja istusin + lisasin veel 2 ilusat lauakest.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Viimases käes võib vaielda, vastane oli unknow regular kes mind 3/3 vs steal oli 3bettinud. Lisaks sellele pärast käsi vaadates ja regulari tausta uurides ei tundunud väga halb liigutus.

                                Too hetk kui järgnev käsi tuli, olin ma burned out :( Mulle ei meeldi see, et ma nii mängisin ja panengi siia kuna enam taolisi liigutusi ei teeks.

                                Villain ABC regular, kes alla QQ seal ei stäki. Esp vs regs.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Järgnev fold turn w/o reads vs regular. Aga kuna too vend on päris palju agrotanud vs me shorthanded mängus siis valisin sellise liini.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Welcome to my life
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                [-] 300h playing / 194/200
                                [x] 100h improvment
                                [ ] updates, sometimes
                                [- abs treening
                                [x] NO HEADS UP!
                                [-] Teha paar coaching sessi
                                [x] Süüa tervislikult
                                [x] Taking days off (2-3), taking breaks mid session.
                                [x] Setting a stop loss.
                                Semi-edukas. Viimased päevad on olud natuke raskemad ja kaotasin suurema motivatsiooni üleeile. Selleasemel, et hiirt/monitore vms lõhkuda läksin välja, võtsin särgi seljast ja hakkasin õhuga kaklema :D Väga hea tildi vastu :) Soovitan! + Karjumine

                                Ahh üks suur käsi tuli veel meelde.

                                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

                                BTN: $38.50
                                SB: $252.05
                                BB: $182.32
                                UTG: $205.65
                                UTG+1: $100.00
                                UTG+2: $97.00
                                Hero (MP1): $331.40
                                MP2: $365.29
                                CO: $138.54

                                Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with A A
                                1 fold, UTG+1 raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 1 fold, CO calls $3, 1 fold, SB raises to $16, 2 folds, Hero raises to $29, CO calls $26, SB raises to $54, Hero raises to $82, CO calls $53, 1 fold

                                Flop: ($222.00) 4 T J (2 players)
                                Hero bets $60, CO calls $56.54 all in

                                Turn: ($335.08) 9 (2 players - 1 is all in)

                                River: ($335.08) 9 (2 players - 1 is all in)

                                Final Pot: $335.08
                                Hero shows A A (two pair, Aces and Nines)
                                CO shows T 9 (a full house, Nines full of Tens)
                                CO wins $332.28
                                (Rake: $2.80)

                                Regular skypes ütles, et foldis KK :(
                                Last edited by Priidix; 21.08.13, 10:29.

                                Comment

                                Working...