Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1801
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    selliselt kõrvaklappide hoidmine läppari ekraani vastas pidi bad olema.
    kunagi hoidsin ka ja klamber, kes oli imo tehnikaga hästi kursis, kirjutas sellest, et võib ekraani prse keerata.

    aga muidu gl.
    Mäletan ka täpselt sama. Põhjuseks pidi olema kõrvaklappide sees olev magnet, mis võib jätta monitori ekraanile laigu, kui pikalt hoida.

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #1802
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      kunagi majandasin kaablitega ja tõstsin kodukino subwoofri tv kõrvale ja isnta suur plekk tuli teleka äärde ja võtsin kiirelt ära,kahjustusi ei tekkinud!aga pikas perspektiivis kindlasti tulevad jamad

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1803
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]



        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Priidix; 28.06.13, 05:58. Põhjus: last night

        Comment

        • Makuz
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 214

          #1804
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Eepiline päevik ja kena motivational wallpaper arvutis :D edu!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1805
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Ty, sir! Maybe we'll see you soon

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1806
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Käisin jälle maad avastamas. Järgmine kord võtan fotoka kaasa.



              Rollust ka üks:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ning naistele:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1807
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Ja meestele:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #1808
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  hoian end tagasi, et mitte karistada sind nende piltide postitamise eest mõne punase kaardiga.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #1809
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Priidix, sa kasutad mõnda hübriid kaamerat?

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1810
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      hoian end tagasi, et mitte karistada sind nende piltide postitamise eest mõne punase kaardiga.

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      Priidix, sa kasutad mõnda hübriid kaamerat?
                      Jep, Sony NEX-6
                      Last edited by Priidix; 28.06.13, 12:59.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #1811
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Ja meestele:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        oi tra

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1812
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          Käisin jälle maad avastamas. Järgmine kord võtan fotoka kaasa.



                          Rollust ka üks:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ning naistele:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Järgmine kord võtan fotoka kaasa - see tähendab, et need 3 pilti Galaxy S3-ga tehtud?

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1813
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            mhm

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1814
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Juuli eesmärgid:

                              [ ] 200h playing
                              [ ] 100-150h improvment
                              [ ] A++ game
                              [ ] Try everyman sleeping method
                              [ ] Blog updates

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1815
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                gl!

                                pilte ja jutte plz.

                                Comment

                                Working...