Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1786
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Palju lifetime winrate on nl100+ kui saladus pole ?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1787
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Ei ole saladus, 3bb/100 100-1knl. 200-1knl 5bb/100.

      Comment

      • Aime
        Jube Noob
        • May 2013
        • 152

        #1788
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Vot see on õige viis kuidas mängida.
        Mida kõrgemale limiitides, seda suurem winrate.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1789
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          NL100 sööb vist päris palju rake'i. NL200 on raskem taseme poolest aga sööb kindlasti vähem ja vähemalt minu meelest FR ei lähe küll kõrgemal enam raskemaks kui nl200. Aga mida kõrgemal seda vähem rake sööb.

          350K BE stretch on kindlasti 3bb/100 puhul võimalik vist aga mäng on ilmselt samuti suht leakine.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1790
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            350k BE on tingitud ka sellest, et olen vahepeal mänginud -EV (minu jaoks) mänge. (omahaha, zoom)

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1791
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Siis iseenesestmõistetav :)

              Mis limiite zoomis?

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1792
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                50/100fr, 200 6m

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1793
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  NL100 sööb vist päris palju rake'i. NL200 on raskem taseme poolest aga sööb kindlasti vähem ja vähemalt minu meelest FR ei lähe küll kõrgemal enam raskemaks kui nl200. Aga mida kõrgemal seda vähem rake sööb.

                  350K BE stretch on kindlasti 3bb/100 puhul võimalik vist aga mäng on ilmselt samuti suht leakine.
                  And ofcourse, kui nii pikalt selline jama siis mõjutab see mindseti ja mängu vägagi. Working on it!

                  Praegu 2.päev pokkerist eemal ja feels very good!

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1794
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Kui keegi huvitatud vigasest inglise keelest .. - blog

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1795
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      Kui keegi huvitatud vigasest inglise keelest .. - blog
                      yolo pilte ja lugusid ka .. (hint: qbjohn tais)

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #1796
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Hiljem, KUI viitsin kirjutan ühe story. (hint: milf)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1797
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Kell saab kohe 4PM. Lähen tripin rolleriga ringi ja vaatan kas leiab midagi ilusat mida saab jäädvustada.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1798
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Kui pokkerist midagi välja ei tule, võid vabalt forograafia peale mõelda tulevikus. Väga nauditavad fotod ja paistab, et silma sul on.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1799
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              yolo pilte ja lugusid ka .. (hint: qbjohn tais)
                              kirjutan eelmise postitaja statementile alla..



                              Aga jah, superilusad pildid oled teinud, nagu loomulik anne, näita nüüd seda annet ka millegi põnevama peal:D

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1800
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                selliselt kõrvaklappide hoidmine läppari ekraani vastas pidi bad olema.
                                kunagi hoidsin ka ja klamber, kes oli imo tehnikaga hästi kursis, kirjutas sellest, et võib ekraani prse keerata.

                                aga muidu gl.

                                Comment

                                Working...