Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #736
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Eelnev dünaamika. +Kui ta juba turni c/r callis, siis teadsin, et ma olen suht dead seal. Kõige minimaalsem käsi ongi TJcc, millega ta seal jätkab...või siis 77,AA,KK.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #737
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Eelnev dünaamika. +Kui ta juba turni c/r callis, siis teadsin, et ma olen suht dead seal.
      Kui ta jätkab turni raise vastu vaid tugevate drawdega (mida on paar üksikut combot) ja kõrgemate settidega, siis ei ole eriti mõistlik raise'da üleüldse. 3flush rivereid on ainult 7, mida sa kardad, seega ca ~85% ajast tuleb non-club river ja saad snäppida, kui barreldab missed drawga näiteks.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #738
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        seega ca ~85% ajast tuleb non-club river ja saad snäppida, kui barreldab missed drawga näiteks.
        ebareaalne ju vs ta range ja board+multiway vs fish?

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #739
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          Eelnev dünaamika. +Kui ta juba turni c/r callis, siis teadsin, et ma olen suht dead seal. Kõige minimaalsem käsi ongi TJcc, millega ta seal jätkab...või siis 77,AA,KK.
          miks sa c/r siis?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #740
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            rsk hea küss fortune

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #741
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              ebareaalne ju vs ta range ja board+multiway vs fish?
              Kui lauas pole agrosid 3bettoreid, saab fishi ju suht laia rangega isoda? Herol vast AJs, AQ-AK ranges, mille pealt maha saada.

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #742
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                miks sa c/r siis?
                See mu "hidden question" oli jep.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #743
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                  miks sa c/r siis?
                  Ei meeldi 3tänavat järjest station olla, against him. On siis tõesti see c/r (nii) halb?

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #744
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    ei ole halb, aga siis ei saa sa sellise riveri peale küll enam foldima hakata. random blank board. completeb ainult mingi backdoor auku rida..kas tõesti fullringis visatakse sette maha nii? sick.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #745
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Kui lauas pole agrosid 3bettoreid, saab fishi ju suht laia rangega isoda? Herol vast AJs, AQ-AK ranges, mille pealt maha saada.
                      see reg ju on nitine nagu janek. muidu nõus.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #746
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Kui turni seal juba c/rsen siis siukse riveri küll tulistan/snapin.
                        Miks ta kahe mängija vastu seal flopi üldse c-betib kui tal J10c on. Ei usu, et tal oli see käsi, sokkis.
                        Ja kui sa selle riveri checkid siis tark mängija betib selle anyway kui täiesti missed, sest kui sa turni c/rsed ja riveri checkid siis see nii ebaloogiline ja kui ta betib saab su kergelt käelt maha, paneb su mingi turni move peale lihtsalt.
                        Last edited by qbj0hn; 27.06.12, 16:38.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #747
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Kui turni seal juba c/rsen siis siukse riveri küll tulistan/snapin.
                          Miks ta kahe mängija vastu seal flopi üldse c-betib kui tal J10c on. Ei usu, et tal oli see käsi, sokkis.
                          Vabalt, bdfd+bdsd.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #748
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            see reg ju on nitine nagu janek. muidu nõus.
                            17/13/1,9(AF)/34k hands. Ei ütleks, et nitine :)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #749
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              17/13/1,9(AF)/34k hands. Ei ütleks, et nitine :)
                              lol ok - mul vanast ajast siis statid :D

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #750
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                Tõmban ka siis kriipsud ja kraapsud alla. Grind minujaoks läbi (oki, vb üks minisesh), homme 3x päevaks Viljandisse puhkama.

                                Errr, graph koos steiksidega:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                rigged €$ converter
                                +

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Juuli eesmärgid:

                                [ ] puhata
                                [ ] sportz
                                [ ] lürpida võix ka miskit
                                [ ] korralik A-game
                                Last edited by Priidix; 28.06.12, 23:03. Põhjus: + 2,2k$ rb

                                Comment

                                Working...