Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #586
    Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

    endal last five days 59.48h, oli korralik grindi nädal.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #587
      Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

      Whatta, see suht ulme. Pean ka midagi sellist üritama.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #588
        Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

        Märtsi eesmärgid:

        [ ] 150h mängu


        ~90h tehtud/150st, ohh dammit. Graafikut praegu lisada ei saa, ja jooks on sama mis Cypher0`l :). Muutsin natukese pealkirja ka ära, kuna apriillist suured plaanid...ks näis mis saab.

        60h vaja veel siis grindida, muidu kaotan probbetti , 50$ on microplayyeri jaoks üpriski korralik summa ja eriti veel sellisele inimesele kes nuudleid sööma hakkab..

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • widescreen
          Grinder
          • Dec 2010
          • 579

          #589
          Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

          loodame, et nuudlite sisse saad vähemalt mingit liha ka panna:D gl aprilliks!!!

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #590
            Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

            Millised nuudlid muidu lemmikud on?



            Ma lasin naisel neid osta, saab kiirelt valmis ja kuu lõpus hea nosida.

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #591
              Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

              Kui juba nuudlitest jutt, et kas tõmbad ikka enne sessi need turbokad sisse?
              Last edited by Jäämees; 24.03.12, 19:14.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #592
                Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                Kui mängus hästi läheb, siis soovitan proovida neid:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Suht kallid, aga kõige paremad, mida siiani proovinud olen. M6nikord luban endale mõne sardelli ka veel sekka. Teised Knorri omad ka suht head btw.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #593
                  Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                  Hapukoorega tavalised nuudlid suht head.

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #594
                    Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                    viinereid või vorsti kah sisse tükeldada 5+

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #595
                      Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                      kiirnuudel vs tatrapuder?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #596
                        Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                        Eestlase õige toit on tegelikult odratangud ja -kruubid, mitte tatar ja nuudlid.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #597
                          Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                          Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                          kiirnuudel vs tatrapuder?
                          Not sure if serious, tatar on puhas ballerite lõbu. Hinnad kroonides.

                          Kood:
                          "Hind on tõusnud meie omabrändil Maxima Favorit kuuga 14.20 pealt 16.90ni," rääkis Erilaid 19%lisest hinnatõusust. "Järgmise odavaima tatrapaki kilohind on aga tõusnud juba 17.50lt 24.90ni". See teeb hinnatõusuksrohkem kui 42%.
                          "Tatart on praegu väga keeruline hulgi juurde osta," lisas Erilaid.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #598
                            Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                            tatar mingi 1.40 kilo ning väga tervislik ikka võrreldes nuudliga, sellest kilosest pakist saab nädal aega söönuks, eriti saibiis on kui peekon ja sibul ära pruunistada ja tatraga ära segada, peale küüslaugu-hapukoore kaste, full nuts!

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #599
                              Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Millised nuudlid muidu lemmikud on?


                              Ma lasin naisel neid osta, saab kiirelt valmis ja kuu lõpus hea nosida.
                              Selverist erinevaid siiani ostnud, pole lemmikut välja kujunenud :(
                              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                              Kui juba nuudlitest jutt, et kas tõmbad ikka enne sessi need turbokad sisse?
                              :D Ei oska öelda, kindlasti ei hakka toituma ainult nuudlitest
                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Kui mängus hästi läheb, siis soovitan proovida neid:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Suht kallid, aga kõige paremad, mida siiani proovinud olen. M6nikord luban endale mõne sardelli ka veel sekka. Teised Knorri omad ka suht head btw.
                              Tnx for advice :)
                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Hapukoorega tavalised nuudlid suht head.
                              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                              viinereid või vorsti kah sisse tükeldada 5+
                              Peab proovima

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #600
                                Re: Eating noodles until midstakes [NL25-50FR]

                                Tundub nuts, hind oli ~0.70€..
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...