Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]
Hehe, kui pappi ei pritsi siis RBd ikka pritsib (süsteemid muutusid, nüüd veel parem :)))
Ei ole enam nii nittt, 17/12/31k sample
Algselt postitas Mrt1989
Vaata postitust
Algselt postitas Provoker
Vaata postitust
..lõpuks, kuna enne tänast 15k kätt BE jooks.




3
Q










Comment