Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #721
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
    Kas pappi pritsib nii hullult peale ,et võib lubada endale Lasnamäelt - kesklinna kolimist ? :D ~450€ kuus koos kommudega , alla selle ei saa midagi.
    Hehe, kui pappi ei pritsi siis RBd ikka pritsib (süsteemid muutusid, nüüd veel parem :)))
    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    lihtsalt huvipärast küsin, et kas see ohcanada on kõrgemal sama nit kui NL25-ski oli? Hea kuulda, et see ka toidab kui nii on. :P
    Ei ole enam nii nittt, 17/12/31k sample

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #722
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      10h keskmiselt päevas
      Vat see on hea küsimus. Kuna põhiline aeg mängimiseks on minult 00.00 - 08.00, siis kindlasti jõuab ka enne seda ühe/kaks sessi teha. See teebki päevas ilusti ~10h ära.


      Ytle, kas on suur vahe või väga suur kui grindid näiteks päeval ala 09.00-16.00 voi õhtupoole -võrreldes öösete sessidega.
      Ise panen SNGsid päevasel ajal eks donke liigub aga regulare juba pea 30 prossa tahaks uusi nägusid ja olla ise ka uus nägu :D.
      Mis tegelased öösiti seal lammutavad Ameeriklased vms kuidas nende skill võrreldes Euroopa mängijatega?
      TY

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #723
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Ameeriklased ei saa ju pelada Pokerstarsis . Arvan ,et eanmus donke on Canadast.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #724
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Hea küsimus. Ma arvan, et vahe on suur ja väga suur :D haha, amm...täiesti oleneb. SNGsi laseks samamoodi öösel, kuna kindlasti on tunduvalt tase nõrgem - vähem regulare, rohkem fishe, vähem laudu.

          Euroopa = lagtardid
          USA & comp. = passiivsed tardid

          Seega, tuleb proovida ja uurida. Mis endale meeldib, ning mis on kasumlikum.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #725
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            On sul mingi kindel summa ka mida iga kuu cashoudid elamiseks -st min summa ? Muidugi kui väga hea kuu saab rohkem laristada .

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #726
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Ei ole veel määranud, kuigi võiks.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #727
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Tänu jaanipäevale on reziim natuke muutUnud, täna ärkasin kell 7.00 üles ja alustasin mängimisega. Siiani päev solid ..lõpuks, kuna enne tänast 15k kätt BE jooks.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                TS:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ..ja nii kergelt see 10h tulebki

                Comment

                • saugakarel
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 288

                  #728
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  wp

                  spoileris peaks rohkem pilte olema

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #729
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    :) Pilte tuleb..

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #730
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Tore näha, et mõne kuuga kena areng toimunud. Kui suure osa 6maxi lauad moodustavad sul?

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #731
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Kuu alguses sai jälitatud fishe nl50-200 deep laudadeni välja. Nüüd viimasel ajal pole seda teinud. See protsent peaks jääma alla 5%.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #732
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Mmnjah, eilne..

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Et häbi ka oleks:

                          $1/$2 Pot Limit Hold'em - 5 players

                          Ronfar3 (BB): $216.50
                          SAMSOH777 (UTG): $200.00
                          EstiDkaliss (CO): $157.00
                          Hero (BTN): $200.00
                          kartal190 (SB): $243.25

                          Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with A 3
                          2 folds, Hero raises to $4, kartal190 raises to $10, 1 fold, Hero raises to $22, kartal190 raises to $68, Hero raises to $200 all in, kartal190 calls $132

                          Flop: ($402.00) 4 Q J (2 players - 1 is all in)

                          Turn: ($402.00) J (2 players - 1 is all in)

                          River: ($402.00) 9 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $402.00
                          Hero shows A 3 (a pair of Jacks)
                          kartal190 shows K K (two pair, Kings and Jacks)
                          kartal190 wins $399.20
                          (Rake: $2.80)

                          OOOoooo nuts!

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #733
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]


                            $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players

                            Buta82 (SB): $101.53
                            Hero (BB): $100.00
                            Ravil89 (UTG): $100.00
                            XOhCanada1987 (UTG+1): $133.02

                            tibi_c87 (MP1): $223.71
                            kotkas1000 (MP2): $132.06
                            haltdeifress (CO): $101.50
                            Tocmihail (BTN): $100.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 6 6

                            Ravil89 calls $1, xOhCanada1987 raises to $4, 5 folds, Hero calls $3, Ravil89 calls $3

                            Flop: ($12.50) 7 6 A (3 players)


                            ....Hero checks

                            Ravil89 checks, xOhCanada1987 bets $7

                            Hero calls $7

                            ....Ravil89 folds


                            Turn: ($26.50) K (2 players)
                            Hero checks, xOhCanada1987 bets $15, Hero raises to $45, xOhCanada1987 calls $30


                            River: ($116.50) Q (2 players)
                            Hero checks, xOhCanada1987 bets $56


                            ...Hero folds


                            Final Pot: $116.50
                            xOhCanada1987 wins $113.70
                            (Rake: $2.80)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Priidix; 26.06.12, 23:52.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #734
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Tore, et asi lõpuks nii läks, aga mida see Q sinu jaoks muutis, et peale turni enda tehtud C/R, otsustasid riveril selle kaardi pärast alla anda?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #735
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                wp ohcanada vastu ilmselt

                                Comment

                                Working...