Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]
nõus eelkõnelejaga - calliksin, kui ees on fishi limp ja regi iso (siis pole fish piisavalt investeerinud poti ja foldib tihti).
nõus eelkõnelejaga - calliksin, kui ees on fishi limp ja regi iso (siis pole fish piisavalt investeerinud poti ja foldib tihti).

Q
6
3


Comment