Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #31
    Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

    ranka tabelit järgides peaks selliseid asju minimaalselt juhtuma :)

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #32
      Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

      Algselt postitas ristik Vaata postitust
      ranka tabelit järgides peaks selliseid asju minimaalselt juhtuma :)
      Ei teagi, kas peaksin double or nothingutes tabelit järgima aga selliseid asju juhtub tihti:)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Priidix; 20.06.10, 14:47.

      Comment

      • nalg
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 489

        #33
        Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

        flopturnriver.com-ga converdi ära ja siis copy siia

        tolles käes lihtsalt unluck, õige move. mis bi-ga done pelad?

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #34
          Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

          ega too tabel paha ei ole, ajapikku jäävad nad sul iseenesest pähe. Positsioonidest oled ikka teadlik ?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #35
            Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

            Algselt postitas nalg Vaata postitust
            flopturnriver.com-ga converdi ära ja siis copy siia

            tolles käes lihtsalt unluck, õige move. mis bi-ga done pelad?
            Pole rolli muu jaoks, hetkel 1,15$
            Convertisin ümber ka

            Algselt postitas ristik Vaata postitust
            ega too tabel paha ei ole, ajapikku jäävad nad sul iseenesest pähe. Positsioonidest oled ikka teadlik ?
            Ei polegi seda öelnud, see tabel on super ja seda kasutaks rohkem cash table mängimiseks aga double or nothingutes on veidike teine strateegia. Postitsioonid on 3 aastaga ikka meelde jäänud obv
            Last edited by Priidix; 20.06.10, 14:49.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #36
              Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

              Selge :D Lihtsalt tundub kahtalne, et need tabelid ju peaksidki ju seda vältima, et sa domineeritud ei jääks.

              Comment

              • nummar
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 322

                #37
                Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                standard, next hand ja grindime edasi

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #38
                  Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                  Ma arvan, et kõige mõistlikum oleks teha video, kusagil 11 lauda korraga siis näeksite ise mida valesti teen ja mida õigesti. Kordan veel:) Et DON-e ei mängi kindlasti ranka tabeli järgi, seal alguses väga premium käed :
                  I Faas: AA- QQ
                  II Faas: AA- ATs
                  III Faas: Oleneb stackist ,A2o+

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #39
                    Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                    jajaa loomulikult ei mängi sng-sid cashi tabelite järgi ja eriti veel turbosid. peab ainult tõeliselt häid käsi mängima.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #40
                      Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                      Tegin midagi valesti siin? Oleks pidand preflop shovema kohe?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #41
                        Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                        kas just shovema, aga 3-4BB-d võiks see raise seal olla. Muidu tulevadki igast donkajad kaasa suga ja hitivad.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #42
                          Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                          tavaliselt olen jätnud hilisemaks faasiks 2,5X raise-d aga tundub et peab ikka 3x+1BB+limp

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #43
                            Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                            UTG 2,5 on kindlasti liiga nõrk

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #44
                              Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                              Tänud! Proovin see sess läbi ja siis vaatab mis saab vb postitan 1-2 kätt.

                              Comment

                              • nalg
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 489

                                #45
                                Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

                                pf all in, sest sul alla 10bb järgi, kui hakkad mingeid vigurbette panema siis tulevadki dongid kaasa ja hitivad oma paari ära ning ei suuda sellest lahti lasta enam. teiseks, kui keegi ei calligi siis sina saad niivõinaa juurde 330 nööpi, mis on sinu stäki juures suul hulk ning saad järgmise ringi freerollida.

                                Comment

                                Working...