Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet
Esimene mõte oligi shoveda, kuid ei tea miks vea tegin. Samas sellisel levelil(1,15$) on perseauguni calling statione..
Algselt postitas nalg
Vaata postitust

K
5
Comment