Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #61
    Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

    Arvavasti oli liiga nõrk bet ja mõnus donk vastas:)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • nummar
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 322

      #62
      Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

      sulle varemgi siin öeldud ju et pane monsteritega julgelt rohkem, proovi, ehk aitab!

      Comment

      • nalg
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 489

        #63
        Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

        täpselt, monsteritega hoia betid suured. pf 150 ja flopis ka poti ligidale.

        või siis lihtsalt haige ebaõnn, et selliste tardide otsa satud

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #64
          Re: Priidix 0 - 500€ @ triobet

          Peaks selle triobeti pealkirja ära muutma kui vaid oskaks(ei olnudki nii raske), igaljuhul selle kuu eesmärgid:) @ Pokerstars

          [ ] Beatida $1,15 double or nothing-uid (ainult neid mängida, päevas 1xturka)
          [ ] 2x VIP Stellar Reward bonus ($20 kokku)
          [ ] Goldstar (jäänud hetkel 1,285,5 VPP-d)
          [ ] Mitte tiltida:)
          [ ] Teha video, et saada teada teiste arvamusi, parandada mängu.
          [ ] Great saksess:)
          Last edited by Priidix; 22.06.10, 22:47.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #65
            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

            kuu ajaga plaanid ca 1500 don-i ära pelada? millegi muu peale vist aega ei jäägi seljuhul

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #66
              Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

              mmm:D 1445 hetke seisuga jah, aga kui 40 tableda siis pole probleem, hetkel lasen 30 tk korraga ( viimane sess tegin 32 korraga ja tsipa kiire oli aga +$)

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #67
                Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                palju roll on siis juba, et nii hullu paned? :o

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #68
                  Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  mmm:D 1445 hetke seisuga jah, aga kui 40 tableda siis pole probleem, hetkel lasen 30 tk korraga ( viimane sess tegin 32 korraga ja tsipa kiire oli aga +$)
                  haha, vaga vingelt liigub. juba lased 30 doni korraga
                  suksess on lahedal. gogo.

                  siit lehekyljelt (paris esimesed postid) saad ehk motivatsiooni. seal siis mangin mina 1,5a tagasi DONe ja kasvatan edukalt rolli jne.



                  gl

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #69
                    Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                    Algselt postitas nalg Vaata postitust
                    palju roll on siis juba, et nii hullu paned? :o
                    60BI, see on enamvähem minumeelest 30table-miseks kuna ei ole millegi suurega riskida, samas ei viitsi mingi 10 lauaga ka teha.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #70
                      Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                      haha, vaga vingelt liigub. juba lased 30 doni korraga
                      suksess on lahedal. gogo.

                      siit lehekyljelt (paris esimesed postid) saad ehk motivatsiooni. seal siis mangin mina 1,5a tagasi DONe ja kasvatan edukalt rolli jne.



                      gl
                      ei tea kas õigesti vaatasin aga mängisid 5,20 [non-turbo DON-e] jah väga edukalt, kavatsen sinna liikuda järgmine kuu, ennem kindlasti mitte, alustades võibolla 20 lauaga.

                      aiäh!
                      Last edited by Priidix; 24.06.10, 14:03.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #71
                        Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                        HEAD JAANIPÄEVA KÕIGILE!!!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #72
                          Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                          Ei tea kas nutta või naerda? Otsustage ise.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kip
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 256

                            #73
                            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                            Kuna see ühe daala don siis kindlasti ma ei nutaks vaid tuima näoga sulgeks laua ja grindiks edasi.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #74
                              Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                              Algselt postitas kip Vaata postitust
                              Kuna see ühe daala don siis kindlasti ma ei nutaks vaid tuima näoga sulgeks laua ja grindiks edasi.
                              super obvious

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #75
                                Re: Priidix @ Pokerstars 1,15 DON-id

                                **** edu nendele kes rahavahetusega ülelasevad! GL!

                                Comment

                                Working...