[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #796
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    things are starting to look up

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    80%+ nl200s endiselt

    Comment

    • TrvP
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2012
      • 409

      #797
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      Nice graph, hakkab looma Edu! Kuidas muidu ka Tais läheb? Jalkat mängid?

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #798
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        Algselt postitas TrvP Vaata postitust
        Nice graph, hakkab looma Edu! Kuidas muidu ka Tais läheb? Jalkat mängid?
        ty,
        normaalselt läheb, ülehomme lennupiletid filipiinidele.
        Jalkat olen mänginud küll jah, nii kohalike kui ka 2 erineva twoplustwo satsiga.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #799
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          august:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Seoses real life' muutustega pole motti/rutiini tekkinud grindimiseks ja tänase päevaga lausa 2 nädalat täitunud, mil laudu pole kordagi avanud. Kuu esimesel poolel sai BKKi sõidetud ja nädal tagasi saabusin filipiinidele.
          Häbematult väikse volüümi (55h) kohta igati kena tulemus, aga kõigele vaatamata oleks võinud siiski 2x rohkem mängida. Järgmine kuu paremini..

          --

          btw, kas keegi sellisest oldschool liveprost nagu Dave Colclough ka miskit kuulnud on? Ükspäev sai baaris tuttavaks saadud tänu semule, kes teda tundis. Turkadelt $3-4m kokku hittinud, nagu aru sain. Kui juttu tegin pokkerist, siis selgus et mees on pmt kõikide staaridega koos kõvasti mänginud omal ajal (ivey, antonius, brunson, hellmuth - you name it).

          Last edited by fyte; 04.09.13, 07:50.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #800
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Tänasega sai 30h täis - pole vast tarvis mainida, et häbiväärselt väike volüüm. Kuu esimesel poolel vabandas reisimine natuke, aga viimased paar nädalat oleks aega olnud küll (võib rankat süüdistada). Tulemus see-eest tiptop igati ja tänu normaalsele jooksule ei tulnud ka enda vigu kuigi palju sisse. (y)

            september:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            // uuendasin graphi
            Last edited by fyte; 30.09.13, 21:54.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #801
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              P2ris j6hker hourly

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #802
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                P2ris j6hker hourly
                Õlleraha only

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #803
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Tänasega sai 30h täis - pole vast tarvis mainida, et häbiväärselt väike volüüm. Kuu esimesel poolel vabandas reisimine natuke, aga viimased paar nädalat oleks aega olnud küll (võib rankat süüdistada). Tulemus see-eest tiptop igati ja tänu normaalsele jooksule ei tulnud ka enda vigu kuigi palju sisse. (y)

                  september:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Faktivead. Ma ei ole paar nädalat siin olnudki ja mina ei ole kunagi tahtnud esmaspäeva hommikul 5 tundi taksoga sõita :P

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #804
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Põhimõtteliselt täiesti auku kukkuva nonsd-ga on võimalik midstakes 6 max-is printida nagu näha. Aga teine pool kus ilmselt parem jooks ja nonsd BE kasvab kasum kiiremini.

                    Ilus graafik indeed!

                    Comment

                    • therapy
                      FPP Pro
                      • Dec 2012
                      • 200

                      #805
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      sicko hourly :O

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #806
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        Ajasin kuupäevad sassi, lol. Arvasin et eilsega lõppes kuu ära. Igatahes mõned buyinid tõi viimane sess kuule lisaks, seega updeitisin graphi.

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        Põhimõtteliselt täiesti auku kukkuva nonsd-ga on võimalik midstakes 6 max-is printida nagu näha. Aga teine pool kus ilmselt parem jooks ja nonsd BE kasvab kasum kiiremini.

                        Ilus graafik indeed!
                        Ma ei tea miks nii paljud mängijad nii obsessed selle punase joonega on. Fakt on see, et punase joone kulgemine sõltub mängustiilist, täpsemalt postflop mängust ennekõike.

                        Pikemas perspektiivis langeb see ca 6-7bb/100. Paraku see ei tähenda seda, et kui mingi imenipiga hakkaks mängu muutma, proovides punane joon breakevenisse saada, siis oleks reaalne winrate vastava numbri võrra suurem - selle asemel kaotaks SD-joone arvelt vastu omajagu (tõenäoliselt rohkem).

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #807
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Ilus tulemus, vaatamata väiksele tundide arvule :)

                          Punane joon on väga overrated imo ja selle järgi oma mängu muutma hakata on lollus, kui muidu läheb kenasti. Endal oli eelmine kuu -6bb/100 punane joon, oleks võinud mängida ka, nii et see oleks nullis, aga see oleks tähendanud olulist spewimist jms, nii et mängu kvaliteet oleks mitu astet kehvem olnud, vb spewisin isegi palju. -10bb/100 on ka ilmselt veel ok. Kui täiesti sirgjoones kuristikku läheb suurema sample peale ja tänu sellele võita ei suuda, alles siis on ilmselt leake täis mäng ja võib tähelepanu pöörata.

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #808
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            Kena kuu fyte, arvan sammuti et see non sd joon pole oluline ja usun et pooltel midstakes mängjatel see miiinuses.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #809
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Mul nonsd suht stabiilselt -9bb/100

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #810
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                Punane joon võib -30bb/100 ka langeda, juhul kui sinine 35bb/100 tõuseb.

                                Comment

                                Working...