[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #721
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Olles baaris paar jooki teinud ja varakult rolleriga koju sõitmas, otsustasin 7elevenist paar snäkki võtta. Olin kassas maksmas, kui järsku ilmusid selja taha paar purjus turisti, aktsendi järgi britid tõenäoliselt, kellest üks jäi üsnapea vahele sellega, et oli lühikeste pükste taskusse paar kreemituubi toppinud. Kohalik lühemat kasvu tai ütles talle: "man, you have to pay for this stuff", mille peale britt hakkas seal midagi ülbelt seletama ja lõpuks ka saatis perse vist - täpselt ei kuulnud, kuna seisin neist veits eemal, mille peale kohalik lõi teda lahtise käega. Seepeale hakkas inglane jõuliselt vastu tõukama, mispeale tulid jooksujalu sündmuskohale teised poe töötajad, kellest mees suhtis lahti rabeleda, et poest plehku panna - kohalik mees jooksis järele, andes talle paar tutakat, mille peale inglane jällegi närvi läks, andmata aru, et ta ise on kõiges süüdi ja peaks madalam kui muru olema. Järgnev vaatepilt oli aga jahmatav - kõik poetöötajad, sh naised, tulid uksest välja ja enamus hakkasid jooksvat süüdlast klaaspudelitega viskama, kui viimane minema sealt tuterdada üritas (15-20m pealt u) ja üks neist ka katkise pudeliga talle järgi jooksis. Viimaks sai mees ilma tõsisemate vigastusteta siiski jooksu ja midagi hullu ei juhtunud, aga kogu intsident manas üpris selge pildi sellest, mida olin juba kuulnud - kui Tais kellegagi tüli norid, siis siinsed inimesed on väga ühtehoidvad, nii et seesugune käitumine võib vägagi õnnetult lõppeda.

    Mõistagi oli see ülbikust kukk keretäit väärt, aga klaaspudelitega ründamine oli juba veits liiga next level.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #722
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      moar trip reports
      Last edited by nikitheone; 23.05.13, 20:55. Põhjus: ühe-sekundi-niki
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #723
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        Moar.

        /LOL niki mingi 1 sekund enne

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #724
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          kuulsin, et pidid üksi tagasi minema.
          kus plaanid end sisse seada, kauaks ja miks tagasi läksid?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #725
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Olles baaris paar jooki teinud ja varakult rolleriga koju sõitmas, otsustasin 7elevenist paar snäkki võtta. Olin kassas maksmas, kui järsku ilmusid selja taha paar purjus turisti, aktsendi järgi britid tõenäoliselt, kellest üks jäi üsnapea vahele sellega, et oli lühikeste pükste taskusse paar kreemituubi toppinud. Kohalik lühemat kasvu tai ütles talle: "man, you have to pay for this stuff", mille peale britt hakkas seal midagi ülbelt seletama ja lõpuks ka saatis perse vist - täpselt ei kuulnud, kuna seisin neist veits eemal, mille peale kohalik lõi teda lahtise käega. Seepeale hakkas inglane jõuliselt vastu tõukama, mispeale tulid jooksujalu sündmuskohale teised poe töötajad, kellest mees suhtis lahti rabeleda, et poest plehku panna - kohalik mees jooksis järele, andes talle paar tutakat, mille peale inglane jällegi närvi läks, andmata aru, et ta ise on kõiges süüdi ja peaks madalam kui muru olema. Järgnev vaatepilt oli aga jahmatav - kõik poetöötajad, sh naised, tulid uksest välja ja enamus hakkasid jooksvat süüdlast klaaspudelitega viskama, kui viimane minema sealt tuterdada üritas (15-20m pealt u) ja üks neist ka katkise pudeliga talle järgi jooksis. Viimaks sai mees ilma tõsisemate vigastusteta siiski jooksu ja midagi hullu ei juhtunud, aga kogu intsident manas üpris selge pildi sellest, mida olin juba kuulnud - kui Tais kellegagi tüli norid, siis siinsed inimesed on väga ühtehoidvad, nii et seesugune käitumine võib vägagi õnnetult lõppeda.

            Mõistagi oli see ülbikust kukk keretäit väärt, aga klaaspudelitega ründamine oli juba veits liiga next level.
            IMO loo moraal: varasta rohkem.

            Olen kuulnud isegi lugusid, et Nanas külmasid arveid teinud mehel löödi matseetaga käsi otsast, aga lol - keda kotib? Teine käsi ju alles ja ikka saab edasi oma vanaviisi jätkata.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #726
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              kuulsin, et pidid üksi tagasi minema.
              kus plaanid end sisse seada, kauaks ja miks tagasi läksid?
              Ära räägi minevikus. Või sa loedki trip reporte ja vastas alat minevikus?

              Ma hakkasin see pühapäev Sunday Milli mängima, aga ma siiski ei ole kindel, et kas registreerisin?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #727
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                wtf??
                kuulsin - toimus minevikus, st see asi saabki ainult minevikus toimuda.
                teine lause ka normal imo.

                ei saa aru....

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #728
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Kui see phanganil oli siis saab veel raudselt kui unlucky on ja täis taile vastu töllerdab kuskil, nii väike kommuun ju ja kõik teavad kõiki.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #729
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    IMO loo moraal: varasta rohkem.

                    Olen kuulnud isegi lugusid, et Nanas külmasid arveid teinud mehel löödi matseetaga käsi otsast, aga lol - keda kotib? Teine käsi ju alles ja ikka saab edasi oma vanaviisi jätkata.
                    hahaha

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #730
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      wtf??
                      kuulsin - toimus minevikus, st see asi saabki ainult minevikus toimuda.
                      teine lause ka normal imo.

                      ei saa aru....
                      Ära pane tähele, ranka joob jälle.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #731
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        ta ei ole ju tagasi läinud.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #732
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          fyte juba pea 10p seal ju ja priidixil l2heb homme lennuk.

                          and yes, im jelly

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #733
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            oukei :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #734
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              YOLO pilte ka paluks .. priidix peab qb töö yle võtma

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #735
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                7eleveni kangelasest üks pilt ka olemas:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                kuulsin, et pidid üksi tagasi minema.
                                kus plaanid end sisse seada, kauaks ja miks tagasi läksid?
                                Algselt polnud plaani enne suve kuhugi ära minna, aga paari nädala möödudes muutsin meelt. Pere ja sõbrad said ära nähtud ja nüüdseks open ticketiga tagasi jah, plaaniga maja rentida, grindida ja relaxida. Pokkeriprode Tai topicust oli full moon party vist paar korda läbi käinud - eniveis, praeguse seisuga resideerungi siinsamal saarel, kus see festival igakuiselt aset leiab.

                                Mingit fotoalbumit üles ei hakka panema, aga mõned pildid Koh Phanganist:


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...