Re: [NL200-400 SH] fyte
Olles baaris paar jooki teinud ja varakult rolleriga koju sõitmas, otsustasin 7elevenist paar snäkki võtta. Olin kassas maksmas, kui järsku ilmusid selja taha paar purjus turisti, aktsendi järgi britid tõenäoliselt, kellest üks jäi üsnapea vahele sellega, et oli lühikeste pükste taskusse paar kreemituubi toppinud. Kohalik lühemat kasvu tai ütles talle: "man, you have to pay for this stuff", mille peale britt hakkas seal midagi ülbelt seletama ja lõpuks ka saatis perse vist - täpselt ei kuulnud, kuna seisin neist veits eemal, mille peale kohalik lõi teda lahtise käega. Seepeale hakkas inglane jõuliselt vastu tõukama, mispeale tulid jooksujalu sündmuskohale teised poe töötajad, kellest mees suhtis lahti rabeleda, et poest plehku panna - kohalik mees jooksis järele, andes talle paar tutakat, mille peale inglane jällegi närvi läks, andmata aru, et ta ise on kõiges süüdi ja peaks madalam kui muru olema. Järgnev vaatepilt oli aga jahmatav - kõik poetöötajad, sh naised, tulid uksest välja ja enamus hakkasid jooksvat süüdlast klaaspudelitega viskama, kui viimane minema sealt tuterdada üritas (15-20m pealt u) ja üks neist ka katkise pudeliga talle järgi jooksis. Viimaks sai mees ilma tõsisemate vigastusteta siiski jooksu ja midagi hullu ei juhtunud, aga kogu intsident manas üpris selge pildi sellest, mida olin juba kuulnud - kui Tais kellegagi tüli norid, siis siinsed inimesed on väga ühtehoidvad, nii et seesugune käitumine võib vägagi õnnetult lõppeda.
Mõistagi oli see ülbikust kukk keretäit väärt, aga klaaspudelitega ründamine oli juba veits liiga next level.
Olles baaris paar jooki teinud ja varakult rolleriga koju sõitmas, otsustasin 7elevenist paar snäkki võtta. Olin kassas maksmas, kui järsku ilmusid selja taha paar purjus turisti, aktsendi järgi britid tõenäoliselt, kellest üks jäi üsnapea vahele sellega, et oli lühikeste pükste taskusse paar kreemituubi toppinud. Kohalik lühemat kasvu tai ütles talle: "man, you have to pay for this stuff", mille peale britt hakkas seal midagi ülbelt seletama ja lõpuks ka saatis perse vist - täpselt ei kuulnud, kuna seisin neist veits eemal, mille peale kohalik lõi teda lahtise käega. Seepeale hakkas inglane jõuliselt vastu tõukama, mispeale tulid jooksujalu sündmuskohale teised poe töötajad, kellest mees suhtis lahti rabeleda, et poest plehku panna - kohalik mees jooksis järele, andes talle paar tutakat, mille peale inglane jällegi närvi läks, andmata aru, et ta ise on kõiges süüdi ja peaks madalam kui muru olema. Järgnev vaatepilt oli aga jahmatav - kõik poetöötajad, sh naised, tulid uksest välja ja enamus hakkasid jooksvat süüdlast klaaspudelitega viskama, kui viimane minema sealt tuterdada üritas (15-20m pealt u) ja üks neist ka katkise pudeliga talle järgi jooksis. Viimaks sai mees ilma tõsisemate vigastusteta siiski jooksu ja midagi hullu ei juhtunud, aga kogu intsident manas üpris selge pildi sellest, mida olin juba kuulnud - kui Tais kellegagi tüli norid, siis siinsed inimesed on väga ühtehoidvad, nii et seesugune käitumine võib vägagi õnnetult lõppeda.
Mõistagi oli see ülbikust kukk keretäit väärt, aga klaaspudelitega ründamine oli juba veits liiga next level.





Comment