Re: fyte [nl50 SH]
Muru, kuidas siis enesetunne oli täna palliplatsil? ;D
Anyway, sain täna rekordsessiga hakkama - nii ajaliselt kui profiti poolest. Hiljem vbl uploadin ka mõned huvitavamad käed. Kokku läks 6h, paari 5mindise pausiga.
Muru, kuidas siis enesetunne oli täna palliplatsil? ;D
Anyway, sain täna rekordsessiga hakkama - nii ajaliselt kui profiti poolest. Hiljem vbl uploadin ka mõned huvitavamad käed. Kokku läks 6h, paari 5mindise pausiga.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

A
2
K

Comment