Re: fyte [nl25-50 SH]
Ei ole nõus, fyte ise ütles ära, mispärast. Ei saa ka aru, mis see diskussioonile juurde annaks, kui ma neid käsi välja kaevaks.
Algselt postitas krayzie
Vaata postitust

7

Comment