[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #241
    Re: fyte [nl25-50 SH]

    1) hero TJo, villain K2d
    2) hero AJd , villain Q9s

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #242
      Re: fyte [nl25-50 SH]

      Mnja, Pastilaa ja Jaagup said kõige lähemale, kuid villu käsi oli siiski siuke:


      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players -

      BTN: $14.25
      SB: $17.16
      BB: $41.96
      Hero (UTG): $57.84
      MP: $25.74
      CO: $20.34

      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with T J
      Hero raises to $0.75, 3 folds, SB calls $0.65, 1 fold

      Flop: ($1.75) Q 2 K (2 players)
      SB bets $1.75, Hero calls $1.75

      Turn: ($5.25) 9 (2 players)
      SB bets $2, Hero raises to $6, SB calls $4

      River: ($17.25) 7 (2 players)
      SB bets $8.66 all in, Hero calls $8.66

      Final Pot: $34.57
      SB shows Q A (a pair of Queens)
      Hero shows T J (a straight, King high)
      Hero wins $32.85
      (Rake: $1.72)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #243
        Re: fyte [nl25-50 SH]

        Vastane mängis käe nii halvasti kui võimalik pmst .
        Positsioon on üks tore asi :)

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #244
          Re: fyte [nl25-50 SH]

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          donkamendid -150$, rb + natuke boonust +230$, ehk siis kuu kokku -380$

          Mõttetu kuu täis spewimist, kuid run oli ka alla igasuguste arvestuste, setuppide näol siis, mis põhilised leidsid aset nl50s, kuigi enamus käed olid nl30 pmtl. Volüüm oli ka kesine, vb ei saanud asja kuidagi käima sellepärast, et eksamiperiood on - iseenesest küll kuigi palju õppimisele ka aega pole kulutanud, kuid eks alateadlikult ikka mõjutab mindsetti pisut. Esimene miinuskuu :/. Aga jah, eks juunis saab grindiga veits tõsisemalt tegeletud.
          BRM nit nagu ma olen, siis no big deal.
          Last edited by fyte; 08.06.11, 00:28. Põhjus: typo

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #245
            Re: fyte [nl25-50 SH]

            Kuna pmtl aasta tagasi alustasin mängimist (täpselt 1a tagasi tegin päeviku), siis mõtlesin panna senise lifetimegraphi siia bb'des.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #246
              Re: fyte [nl25-50 SH]

              Super solid! (Y)
              Swinge nagu üldse ei tunnistaks. :P

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #247
                Re: fyte [nl25-50 SH]

                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                Super solid! (Y)
                Swinge nagu üldse ei tunnistaks. :P
                +1, kuigi omajagu peavalu on ilmselt 350k käe jooksul ikka olnud - see kolme joone graafik näeb lihtsalt ilusam välja. Muidu wp & roni limiitidest edasi! :)

                Veidi ebameeldivatel teemadel...
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #248
                  Re: fyte [nl25-50 SH]

                  Hehe, jep, Pahvakul selles suhtes õigus, et swingid paistavad väiksemana välja graphil, kui SD ja nonSD jooned ka peal.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #249
                    Re: fyte [nl25-50 SH]

                    1. SB 20/15 reg, raise cb 33% (12), 375 kätt. BB oli random 60vpip fish. Kas villaini puhul on sample liiga väike, et talle vastu mängida?

                    Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players -

                    CO: $33.74
                    BTN: $31.23
                    SB: $29.70
                    BB: $10.11
                    Hero (UTG): $34.86

                    Pre Flop: ($0.45) Hero is UTG with 2 2
                    Hero raises to $0.75, 2 folds, SB calls $0.60, BB calls $0.45

                    Flop: ($2.25) Q Q 3 (3 players)
                    SB checks, BB checks, Hero bets $1.05, SB raises to $3.90, BB folds, Hero raises to $8.50

                    --

                    2. Villain tundmatu, 25/20 ja ~50 kätt. Standard vist? Plaan oli normaalse suurusega bet callida kõigil riveritel peale J.
                    Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1336478
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    CO: $30.99
                    BTN: $36.56
                    SB: $3.03
                    Hero (BB): $30.00

                    Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with Q A
                    CO raises to $0.90, 2 folds, Hero calls $0.60

                    Flop: ($1.95) A 2 2 (2 players)
                    Hero checks, CO bets $1.95, Hero calls $1.95

                    Turn: ($5.85) T (2 players)
                    Hero checks, CO bets $3, Hero calls $3

                    River: ($11.85) J (2 players)
                    Hero checks, CO bets $6, Hero folds
                    Last edited by fyte; 10.06.11, 11:40. Põhjus: typo

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #250
                      Re: fyte [nl25-50 SH]

                      1. Siin võid c-r stati ka vaadata, aga riidid oleksid head. Erinevalt 633ss boardist, saab ta siin reppida Qx käsi. Üldiselt annaksin respecti.
                      2. Üsna ok, kuigi riveri kohta ei oska öelda. Kui see 25/20 võiks sinu arust olla regular, siis sa ilmselt tead mida ja kas regularid barreldavad riveril. Ilmselt kehvemat A-d mitte?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #251
                        Re: fyte [nl25-50 SH]

                        Vs fish kes oli pea iga käega minraise'nud postflop, solid.

                        Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1338657
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        CO: $39.70
                        Hero (BTN): $29.25
                        SB: $22.65
                        BB: $32.91
                        UTG: $33.89

                        Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with Q A
                        UTG calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.35, 2 folds, UTG calls $1.05

                        Flop: ($3.15) 6 2 A (2 players)
                        UTG bets $2.40, Hero calls $2.40

                        Turn: ($7.95) 5 (2 players)
                        UTG checks, Hero bets $3.75, UTG raises to $7.50, Hero calls $3.75

                        River: ($22.95) 4 (2 players)
                        UTG bets $22.64 all in, Hero calls $18 all in

                        Final Pot: $58.95
                        Hero mucks Q A
                        UTG shows 8 3 (STRAIGHT SIX)
                        UTG wins $56.01
                        (Rake: $2.94)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #252
                          Re: fyte [nl25-50 SH]

                          ma oleks turni shovenud

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #253
                            Re: fyte [nl25-50 SH]

                            Jeah, see oleks olnud üks võimalustest. Paraku tol hetkel ei teadnud, et ta päris selline hüdrovaal oli + polnud palju halbu kaarte riverisse tulemas, nii et plaan oligi bluffcatchida (pealegi olin IP).

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #254
                              Re: fyte [nl25-50 SH]

                              Vahepeal oli siis päris pikk paus, sai vahepeal lõpureisil käidud Leedus jms. Pmtl 4-päevasele tsüklile järgnevatel päevadel ei olnud seda grindimise 'tunnet' sees :D, ilmselt oleks üpris kergesti tilti läinud ja seega otsustasin lihtsalt muude asjadega tegeleda. Igatahes eile sai siis lauad uuesti lahti tehtud ning puhanud mindseti + solid run'iga on lausa lust pelada.



                              Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1353484
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              SB: $43.24
                              BB: $84.45
                              UTG: $30.00
                              MP: $27.31 64/28 fish, 25 kätt. 3bettinud oli varem 1x 8st võimalikust olukorrast.
                              CO: $30.19
                              Hero (BTN): $49.45

                              Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with A Q
                              1 fold, MP raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $2.70, 2 folds, MP raises to $27.31 all in, Hero ?

                              Mis rangega calliksite siin?

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #255
                                Re: fyte [nl25-50 SH]

                                sup

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1353484
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                SB: $43.24
                                BB: $84.45
                                UTG: $30.00
                                MP: $27.31 64/28 fish, 25 kätt. 3bettinud oli varem 1x 8st võimalikust olukorrast.
                                CO: $30.19
                                Hero (BTN): $49.45

                                Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with A Q
                                1 fold, MP raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $2.70, 2 folds, MP raises to $27.31 all in, Hero ?

                                Mis rangega calliksite siin?

                                Comment

                                Working...