[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #166
    Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

    Algselt postitas mehumble Vaata postitust
    Kui natuke pikemalt mõelda, siis punane joon oleneb su enda mängust. Kuidas sa võitled väikeste potide pärast, kuidas sa mängid steali olukordades, kuidas sa kasutad ära vastase nõrkusi. Ma ei jälgi küll seda joont eriti, aga no nii nõrgalt ma ka postflop ei mängi, et see miinuses on. Laudade valik on oluline ja nagu ma juba mainisin, tuleb valida vastaseid, kelle nõrkuseid ära kasutada.
    Eks ta mängustiilist oleneb küll, aga arvan, et nii võib seetõttu SD joon selle arvelt kannatada.

    Eelmise kuu graph - wr ju iseenesest norm, aga nonsd joon läheb pmst sügavustesse.

    Algselt postitas fyte Vaata postitust

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #167
      Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

      Kõik tip top 8 laual mängides on väga raske varastada igat blindi ja kaitsta rohkem blinde ja barreldada readide kohaselt, jätka sama taktikaga.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #168
        Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

        +1


        Jätke see non-sd joon lõpuks rahule.

        Comment

        • mehumble
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 175

          #169
          Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

          Kellelegi polegi see joon ette jäänud. Niikaua kuni kasumit toodad ei ole vaja kuskilt vigu otsida. Ja 8 laual nagu tigrano juba ütles on raskem panna asju tähele. Mina olin/olen impressed selle graafiku üle ja loodan ka sama ilusti mängida.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #170
            Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

            http://foorum.pokkeriprod.com/entry.php/33-fyte-blog - uus blogi
            Last edited by fyte; 14.12.10, 01:25.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

              Arvan, et piisav põhjus: http://foorum.pokkeriprod.com/entry.php/33-fyte-blog

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #172
                Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                Väga meeldiv, et päevikud on lõpuks avatud.
                Aga igatahes, see kuu on siuke keskmine volüüm senimaani olnud ning rushis kulgeb üsna swingiselt - mitmeid kordi on juhtunud nii, et sessi alguspoolel läheb paar bi ära ulme coolerite / beatide nahka ning siis hiljem kannatab enda üldine mäng selle all. Sp olen ka enamjaolt nl25, mitte 50 mänginud.



                Panen paar suuremat kaotatud potti ka praegusest tunnisest sessist.

                1. Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1244245
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                SB: $75.78
                BB: $53.67
                UTG: $33.19
                Hero (MP): $25.10
                CO: $25.00
                BTN: $26.12

                Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with A A
                1 fold, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

                Flop: ($2.35) 2 J A (3 players)
                BB bets $1.50, Hero raises to $4.50, BTN folds, BB raises to $52.92 all in, Hero calls $19.85 all in

                Turn: ($51.05) Q (2 players - 2 are all in)

                River: ($51.05) K (2 players - 2 are all in)

                Final Pot: $51.05
                BB shows 7 3 (a flush, Ace high)
                Hero shows A A (three of a kind, Aces)
                BB wins $48.50
                (Rake: $2.55)


                2. Siin on ehk pf call küsitav, kuid stackid olid 150bb deep.


                Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1244247
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: $52.30
                UTG: $25.15
                MP: $25.71
                CO: $36.10
                BTN: $26.30
                Hero (SB): $39.04

                Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A 5
                4 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

                Flop: ($4.50) 5 Q A (2 players)
                Hero checks, BB bets $3, Hero calls $3

                Turn: ($10.50) 4 (2 players)
                Hero checks, BB bets $6.25, Hero raises to $33.79 all in, BB calls $27.54

                River: ($78.08) 4 (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $78.08
                BB shows A Q (two pair, Aces and Queens)
                Hero shows A 5 (two pair, Aces and Fives)
                BB wins $75.08
                (Rake: $3.00)


                --

                Btw - kahju et vanadest siinsetest postitustest mitmetel on pildid ära kadunud. Olen tavaliselt kasutanud upload.ee'd, kuid vb leidub mõnda paremat varianti, kus pildid säilivad?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #173
                  Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                  Hea, et 72s ei olnud, aga teeb sama välja nkn. Masendavad tüübid :D. Kusjuures enda osad pildid ka kadunud, samuti kasutasin upload.ee'd

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #174
                    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                    endal ka pildid kadunud. minuarust oli upload.ee'ga selline teema, et kui 30. päeva jooksul keegi seda alla ei lae (loe: vaata), siis vist kustutatakse pilt ära vms. pole kindel tho.

                    edu! :)

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #175
                      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                      Ty.

                      Enivei, panen tänasest paar kentsakamat kätt:

                      1. Kuskil 300k kätt võttis aega, et siukses olukorras (double paired boardil) quadsiga FH ära stackida. :P


                      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1247328
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $49.05
                      UTG: $12.88
                      MP: $31.48
                      Hero (CO): $37.33
                      BTN: $32.13
                      SB: $43.01

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 8 8
                      UTG raises to $0.75, MP calls $0.75, Hero calls $0.75, 3 folds

                      Flop: ($2.60) 8 8 K (3 players)
                      UTG checks, MP bets $1.50, Hero calls $1.50, UTG folds

                      Turn: ($5.60) K (2 players)
                      MP bets $3, Hero calls $3

                      River: ($11.60) 6 (2 players)
                      MP bets $6, Hero raises to $32.08 all in, MP calls $20.23 all in

                      Final Pot: $64.06
                      MP mucks K Q
                      Hero shows 8 8 (four of a kind, Eights)
                      Hero wins $61.06
                      (Rake: $3.00)

                      2.
                      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1247338
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      CO: $78.45
                      BTN: $46.45
                      SB: $85.75
                      BB: $83.90
                      UTG: $50.75
                      Hero (MP): $175.95

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with J K
                      1 fold, Hero raises to $1.50, 3 folds, BB raises to $4.75, Hero calls $3.25

                      Flop: ($9.75) 3 3 K (2 players)
                      BB checks, Hero checks

                      Turn: ($9.75) J (2 players)
                      BB bets $4.50, Hero calls $4.50

                      River: ($18.75) 6 (2 players)
                      BB bets $9, Hero calls $9

                      Final Pot: $36.75
                      BB shows A A (two pair, Aces and Threes)
                      Hero mucks J K
                      BB wins $34.95
                      (Rake: $1.80)

                      3. win


                      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1247344
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      BB: $50.00
                      UTG: $104.15
                      MP: $49.00
                      CO: $70.35
                      Hero (BTN): $72.35
                      SB: $72.70

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A 5
                      1 fold, MP raises to $1.75, CO calls $1.75, Hero calls $1.75, 2 folds

                      Flop: ($6.00) 7 5 5 (3 players)
                      MP checks, CO bets $32, Hero raises to $70.60 all in, MP folds, CO folds

                      Final Pot: $70.00
                      Hero wins $67.00
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #176
                        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                        haha kolmas. Ruffini valuebluff

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #177
                          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                          WTF, see FTP ajas praegu hüdrotilti - lampi hangus just kui olin nutsi flopanud ja tahtsin c-raiseda..


                          Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1247461
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          Hero (UTG): $40.51
                          MP: $33.34
                          CO: $39.12
                          BTN: $25.00
                          SB: $28.74
                          BB: $10.00

                          Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with J Q
                          Hero raises to $0.75, 1 fold, CO calls $0.75, BTN calls $0.75, 2 folds

                          Flop: ($2.60) 9 K T (3 players)
                          Hero checks, Hero folds, CO calls $0

                          Turn: ($2.60) 5 (2 players)
                          CO bets $0.25, BTN raises to $3.50, CO folds

                          Final Pot: $3.10
                          BTN wins $6.27
                          (Rake: $-3.17)

                          // converter peksab nüüd segast ka.. ühesõnaga teised 2 villainit hakkasid flopil juba paugutama.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #178
                            Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Btw - kahju et vanadest siinsetest postitustest mitmetel on pildid ära kadunud. Olen tavaliselt kasutanud upload.ee'd, kuid vb leidub mõnda paremat varianti, kus pildid säilivad?
                            Tee konto hot.ee-sse ja uploadi pildid sinna.
                            Säilivad täpselt nii kaua, kui ise tahad.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #179
                              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Ty.

                              Enivei, panen tänasest paar kentsakamat kätt:
                              Teise ja kolmanda käe oleks saanud küll paremini mängida minu meelest :). Kui teises käes mingi spetsiifiline resteal read, siis pane see ka ikka juurde - vastasel juhul on pre call spew.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #180
                                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Teise ja kolmanda käe oleks saanud küll paremini mängida minu meelest :). Kui teises käes mingi spetsiifiline resteal read, siis pane see ka ikka juurde - vastasel juhul on pre call spew.
                                Täiesti tundmatu vastu foldin, aga see sama tüüp oli viimase 5-10min (enamus käsi mängisime nkn erinevates laudades) jooksul ikka 2-3x 3bettinud/squeezinud mind, seega callisin lightimalt maha lihtsalt. Muidu seal rushis on keskmise regi 3bet% kuskil 7-9%, ehk siis kõiksugu suited rämpsu jms tõstetakse pikemalt mõtlemata, ja tavaliselt üle 1 barreli õhuga ei panda OOP.
                                Aga mis kolmanda käe kohta? Otsutasin lihtsalt shoveda, sest vaevalt ta turnil ülejäänud stacki ka sisse lükkaks õhuga, lootes FE peale.
                                Last edited by fyte; 25.03.11, 12:24.

                                Comment

                                Working...