Re: fyte @ tower-gaming [micro cash 5max]
1.käes vist panustaks mingi 7-8. Aga noh turnis on board juba nii tajooba et jah.
2.käes IP ma vist calliks isegi. Fold seems fine. Mitu lauda sul seal toweris mängida kannatab ?
1.käes vist panustaks mingi 7-8. Aga noh turnis on board juba nii tajooba et jah.
2.käes IP ma vist calliks isegi. Fold seems fine. Mitu lauda sul seal toweris mängida kannatab ?

, 9
, 3

Run obv üle keskmise, kaotasin vaid korra buyini ja see oli ka KK vs AA pf ai. Non-sd joon samuti normis.
Comment