inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #586
    Re: inward [NL30-50 6max]

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Isegi Arenal käidud vahukatel , totaalne smurfimöll ja noorte totside paradiis ja wc jubehästi ehitatud kus seal ees seistes saab lantida jubehästi ja siis totsid wc kabiini suunata ja keppida.
    irwwwwww :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #587
      Re: inward [NL30-50 6max]

      U made my day.

      Comment

      • Mäksu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 238

        #588
        Re: inward [NL30-50 6max]

        polegi sinna arenasse jõudnud veel :D

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #589
          Re: inward [NL30-50 6max]

          arenas on tallinna parim baarmen, otse sisse ja siis seal paremal kohe töllerdab. isegi kui ma teises nurgas olen, käin ikkagi sealt jooke tellimas.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #590
            Re: inward [NL30-50 6max]

            Midagi suurt pokkeris toimunud pole, sest võtsin korraliku puhkuse ja olen endast mitte sõltuvalt ja tingitud üritustest olnud tsüklis pmts 7päeva+ trailing. Aga no viisakalt, vaikselt õlut, kalatripid, rannas, sünnipäevad jne. Nüüd üle mitme päeva jõuan taas linna ja tulevad uued sünnipäevad peale. Võtkem siis viimast, üürike nagu see meie suvi on :). Seewaldi kaheksas osakond mis teha :D
            Last edited by inward; 28.07.11, 14:15.

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #591
              Re: inward [NL30-50 6max]

              Hea kui mõni suve nautida saab :D Endal see kuu 196h tööd + pokkerisse 27h taotud . Ja ometi olen aega leidnud ühel sünnipäeval käia ja 2 korda Arena 3 mes :D (viimane kord oli mingi vene pidu , küsiti et teate ka mis pidu on v :D)

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #592
                Re: inward [NL30-50 6max]

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Hea kui mõni suve nautida saab :D Endal see kuu 196h tööd + pokkerisse 27h taotud . Ja ometi olen aega leidnud ühel sünnipäeval käia ja 2 korda Arena 3 mes :D (viimane kord oli mingi vene pidu , küsiti et teate ka mis pidu on v :D)
                Kas sa mõtled eelmist reedet-laupäeva kui pidi mingi vahupidu olema?
                Mind kutsuti ka sinna, aga lõpuks ei jõudnud. Öeldi, et mõttetu on. :D

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #593
                  Re: inward [NL30-50 6max]

                  No jah eelmine laup mis oli nüüd. :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #594
                    Re: inward [NL30-50 6max]

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Isegi Arenal käidud vahukatel , totaalne smurfimöll ja noorte totside paradiis ja wc jubehästi ehitatud kus seal ees seistes saab lantida jubehästi ja siis totsid wc kabiini suunata ja keppida.
                    Kägar, et seda varem ei näinud. Lihtsalt: HAHA.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #595
                      Re: inward [NL30-50 6max]

                      haha :D WC on jah päris nuts seal . Vene peol lasti yle ka nagunii , vaatasin et ei saa olla rummi koksi hind 10€

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #596
                        Re: inward [NL30-50 6max]

                        See kuu pole jõudnud absoluutselt pokkerit mängida millegipärast. Viimane suvekuu, trennid ja muud toimetused jne. Natukene siiski hiiderdanud see kuu.(nl30)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Ja sellest sügisest siis tudeng TTÜ's :)
                        Last edited by inward; 14.08.11, 20:27.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #597
                          Re: inward [NL30-50 6max]

                          mis eriala:D

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #598
                            Re: inward [NL30-50 6max]

                            Avalik haldus/riigiteadus.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #599
                              Re: inward [NL30-50 6max]

                              Palju õnne!

                              Torti ka saab w?

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #600
                                Re: inward [NL30-50 6max]

                                Palju Õnne Sünnipäevaks!

                                heh torti :s

                                Comment

                                Working...