inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #556
    Re: inward [NL50 6max]

    Mitme bi pealt?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #557
      Re: inward [NL50 6max]

      Piisavalt.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #558
        Re: inward [NL50 6max]

        Polnud slowroll : D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #559
          Re: inward [NL30 6max]

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Ma nüüd küll ei mäleta, aga ilmselt on selle aasta esimene terve nädal, kus alkoholi piiska ka mu kehasse pole jõudnud(mõnes mõttes häbiväärne, et selleks kulus pool aastat). Lisaks homme saab 20 päeva, kui pole ühtki suitsu teinud. Esimesed päevad olid väga keerulised, edasi lihtne nagu ikka. Tänane öine kerge comeback graph siis.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Mu uus lemmikpäevik!

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #560
            Re: inward [NL50 6max]

            Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
            Polnud slowroll : D
            Msn kinni, kui mängid. Siis ei teki vastas oleval eestlasel kahtlust, et slowrollid. Lisaks mängule endale +EV, kui msnis ei chati. Päris koledalt palju eestlasi on küll paci nl50s. Pmst kui, kõik regulaarsed eestlased mängiks ühel ajal saaks vist ~10 kokku ühe limiidi peale, 888 kohta on seda sitaks ikka arvestades laudade hulka. Aga stabiilselt ka 4 eestlasega ühel ajal mängimine ei ole tore tegevus. Eks see annab motti räigelt grindida ja edasi liikuda.

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #561
              Re: inward [NL50 6max]

              Ma callisin kohe kui nägin, lasin ainult 4 lauda ja mõtlesin, et msn ei sega , aga noh.. msnist võiks lahti saada küll, tuleks kasuks.
              Tõesti on palju eestlasi , väga harva saab üksi lauas olla. Mul suht nukker mängida seal, sest siis kui ma joinisin lõppes rb andmine toa poolt, aga fishe on jällegi meeletult.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #562
                Re: inward [NL50 6max]

                Ei taha see nl50se püsima jäämine kohe kuidagi õnnestuda. Valisin ka õige aja shotiks(jooks üsna koledaks läinud). Kui nv crackiti 28s;63s 3b potides ära suured paarid või 45s 4b potis. Siis täna toimus suurem collapse. Kosun paar päeva nl30s ja eks pärast jaanipäeva shotib uuesti. Vägisi pole mõtet punnitada.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #563
                  Re: inward [NL30-50 6max]

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Profit: 760
                  Rb :~400
                  Kokku: ~1160$

                  Niijanaa. Resultaat enamvähem, aga see vahepealne be joon kajastab nl50 ebaõnnestumist taas. Ei tea kruvid hakkavad logisema vist, kui seda limiiti näpin. Eks näis, mis uus kuu toob.
                  Last edited by inward; 01.07.11, 02:39.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #564
                    Re: inward [NL30-50 6max]

                    Üks huvitav käsi ka soomlaseks kehastunud eestlase vastu. Tegin herocalli, üsna hea bluff tegelt tema poolt ja vb enamus foldiks kätt paljalt peale vaadates, aga noh kuidagi terve see liin ja muud tegurid viisid ka selleni, et haises liiga blufi järgi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by inward; 01.07.11, 03:22.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #565
                      Re: inward [NL30-50 6max]

                      Normaalne päev. Mõtlesin kas tasub veel viimast sessi täna teha, aga noh lauad olid head ja miks mitte. Alustasin viimast graafiku tipust. NO TÜRA ***** küll, kas selline asi on normaalne nahhui, kuidas saab järsku nii ***** kukkuda. TRA 100% kui ma poleks teinud seda sessi, siis homme ma hui kaotaks 7bi ära, rigged pask, mine ***** pokker. Annab jääda viisakaks, vabandan.....sedasorti päevad jätavad kõige sitema maitse üldse suhu.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #566
                        Re: inward [NL30-50 6max]

                        Kõik stretchid esindatud see kuu. Solid turnaround nl50s kohe alguses ja nl30 be stretch. Nujah, eks eelm kuu tegin 30bi nl30s, tuleb läbi grindida lihtsalt....Aga nüüd õllekale pool ööpäeva joomist :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #567
                          Re: inward [NL30-50 6max]

                          Väga omapärane graafik lol, kunstnik
                          Mitu lauda lased?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #568
                            Re: inward [NL30-50 6max]

                            On jah, vaatan ka wtf :D. Mingi 7-9 lauda umbes.

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #569
                              Re: inward [NL30-50 6max]

                              Kas notede kirjutamine tilti ei aja?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #570
                                Re: inward [NL30-50 6max]

                                Jaja ajab küll, pacis on see eriti ******, kui rohkem laudu :D

                                Comment

                                Working...