Re: Inward [NL30 6max]
Muidu päris palju eestlasi on siginenud nl30se. Lulz@ salajanepro ja potsataja.
e: Tra olen oma scrn name ära kustutanud siit päevikust, aga googeldades ikka viskab esimese asjana mu päeviku ette. Milles kala?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Muidu päris palju eestlasi on siginenud nl30se. Lulz@ salajanepro ja potsataja.
e: Tra olen oma scrn name ära kustutanud siit päevikust, aga googeldades ikka viskab esimese asjana mu päeviku ette. Milles kala?
K 
Q 





Comment