Allanaator FT's swingimas[NL25].

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Allanaator13
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 285

    #1

    Allanaator FT's swingimas[NL25].

    Otsustasin ka lõpuks oma blogi teha, lootuses et see aitab mind BE staatusest välja sest viimasel ajal toimuv on ilusalt öeldud rõvedalt lame. Mänginud olen mingi 2 aastat ja peamiselt mänginud nl10-nl25 vahel. Hetkel siis Full Tildis nl10s.

    Raamatutest on praegu "Harrington on cash games vol1" pooleli, samuti olen ennast parandad proovinud igasuguste videote vaatamistega, aga tundub et sellest pole kasu olnud

    Aga loodan et teil on huvitav :)

    Postitan oma Full Ring statsid ja graphsi ka siia, et näitamaks kui haledalt ma reiki grindin.

    Graph
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Stats
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui näete mingeid leake statsides, antke julgelt teada!


    Mida ma saavutada tahan see kuu? saada vähemalt 200$ kasumit ja minna deep run mõnel turnal.
    Last edited by Allanaator13; 31.07.10, 09:40.
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

    lol, donkaments

    calli vähem, ole ise tõstja

    aa, ja trackerit oleks ka aeg kasutama hakata.

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #3
      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

      stabiilne vähemalt, minu arust mängid liiga pehmelt blaindil

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #4
        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Hehe, tundub et teema tegemisest oli kasu, 1 sessiga rohkem kasumit kui 52k käega, aga mis seal ikka hiiter:) kui millalgi jõuan postitan käsi ka.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by Allanaator13; 03.06.10, 22:38.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

          Kui cashi mängida, siis ma ei loeks Harringtoni cashi raamatuid. Aegunud ja ei põhine hetke olukorra näitel. Miskit ehk saab targemaks, aga kindlasti ka liiga palju aegunud nõuandeid.

          Statidest ehk niipalju, et nagu eespool öeldud, mängi preflop vähem kaarte, ise tõstad piisavalt, aga callid liiga palju sisse.
          Samuti ole agressiivsem, mängi agressiivselt drawe, mängi vastavalt boardile, betsizeing korda, et rohkem valuet saada jne.

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

            edu sulle! Ja peagi kohtub laudades.

            Regards

            sulamees

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

              Kas ära ei kassi peale 61k kätt graafikut vaadates?

              Comment

              • Allanaator13
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 285

                #8
                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                Mul arvutil olid mingid probleemid ja eriti trackerit ei kasutanud, nüüd sai see korda tehtud ja esimest korda nähes oli päris kass küll :D

                Aga tegin väiksed muudatused oma mängus, äkki toidab :)

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #9
                  Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                  Palju 60k käe peale RB tuli?

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                    mul 26k kätt FTP-s NL10-s ja hemi näidu põhjal rake makstud 345$, nii, et võid umbkaudselt arvutada.

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #11
                      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                      Praegu olen laagris, ja vabandan, et ei jõua eriti postitada :P Kohe kui aega on panen midagi teele!

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #12
                        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                        statid võiks olla 18/11 asemel 14/12 stiilis ehk käsi mida mängid ka raisid ühtlasi.

                        Kindlasti kasuta ka Cbeti rohkem, sest 2/3 cbeti peale folditakse normilt ikka, millega jääd long runnis +

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #13
                          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                          Seoses MM'iga on veits sportsbettingu isu tekkinud, eile sai kahest üks täppi pandud, et minu ennustused tänaseks:

                          Kreeka - Lõuna- Korea viik, mõlemad võistkonnad mängivad pigem kinnist ja luuravat mängu ja kumbki ei taha võtta liigseid riske. (0-0)

                          Argentina - Nigeeria, Essieni eemalolek on kindlasti suur pauk Nigeeriale ja Messi tahe tõestada maailmale et nemad on tiitlikonkurendid, võit argentiinale. (2-0)

                          Inglismaa - Usa, vaatamata Usa suurepärasele mängule Konföderatsioonide karikal, ei näe mina siin neil võimalust. Capello käe all on Inglismaa mäng muutunud kindlaks ja usun et Inglismaa võtab siit 3 punkti. (2-0)

                          Pokkerist niipalju, eile sai tehtud sess mis lõppes u +60$, homme/ülehomme lisan käsi ja muud inffi.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                            Essien on Ghanast?

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #15
                              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                              Ta tahtis öelda Mikel vist. :)

                              Comment

                              Working...