Otsustasin ka lõpuks oma blogi teha, lootuses et see aitab mind BE staatusest välja sest viimasel ajal toimuv on ilusalt öeldud rõvedalt lame. Mänginud olen mingi 2 aastat ja peamiselt mänginud nl10-nl25 vahel. Hetkel siis Full Tildis nl10s.
Raamatutest on praegu "Harrington on cash games vol1" pooleli, samuti olen ennast parandad proovinud igasuguste videote vaatamistega, aga tundub et sellest pole kasu olnud
Aga loodan et teil on huvitav :)
Postitan oma Full Ring statsid ja graphsi ka siia, et näitamaks kui haledalt ma reiki grindin.
Graph
Stats
Kui näete mingeid leake statsides, antke julgelt teada!
Mida ma saavutada tahan see kuu? saada vähemalt 200$ kasumit ja minna deep run mõnel turnal.
Raamatutest on praegu "Harrington on cash games vol1" pooleli, samuti olen ennast parandad proovinud igasuguste videote vaatamistega, aga tundub et sellest pole kasu olnud

Aga loodan et teil on huvitav :)
Postitan oma Full Ring statsid ja graphsi ka siia, et näitamaks kui haledalt ma reiki grindin.
Graph
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Stats
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kui näete mingeid leake statsides, antke julgelt teada!
Mida ma saavutada tahan see kuu? saada vähemalt 200$ kasumit ja minna deep run mõnel turnal.




Comment