Ei osanud midagi vägevat pealkirja mõelda. Igatahes hakkan ka lõpuks seda päevikut pidama, hea koht kuhu progress jms. koguda.
Ma leian, et mingit erilist sissejuhatust pole vaja. Enamasti olnud microgrinder (loe: NL2), peab edasi liikuma - suvi on selleks ainukene võimalus. Mängin enamasti 6maxi endale omases 24-laua stiilis. Kellele robot, kellele kõrgem $/h.
Juuni eesmärgid:
Liikuda ülesse NL10+
Mitte tildata väga (Mai oli selle poole pealt super!)
Saada goldstariks
Volüüm!
Ma leian, et mingit erilist sissejuhatust pole vaja. Enamasti olnud microgrinder (loe: NL2), peab edasi liikuma - suvi on selleks ainukene võimalus. Mängin enamasti 6maxi endale omases 24-laua stiilis. Kellele robot, kellele kõrgem $/h.
Juuni eesmärgid:
Liikuda ülesse NL10+
Mitte tildata väga (Mai oli selle poole pealt super!)
Saada goldstariks
Volüüm!

, Q
, A
Comment