Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda
jumal issand mis selle rakebackiga tehtud on !? 11k käe eest NL100 pakutakse mulle 29$ rakebacki ? Mis toimub !? Kas uus süsteem on tõesti nii pees või mis ? kurat ma ei mängi ju mingi 5/5 stiilis
EDIT: FTP'st käib jutt siis
vana süsteemi järgi saaks ma kuskil 1,8k käe eest sama palju
ja mida ette peaks võtma või kuhu kirjutama, sest see summa ei ole jumala kindlalt nii suur kui ta olema peaks.
jumal issand mis selle rakebackiga tehtud on !? 11k käe eest NL100 pakutakse mulle 29$ rakebacki ? Mis toimub !? Kas uus süsteem on tõesti nii pees või mis ? kurat ma ei mängi ju mingi 5/5 stiilis
EDIT: FTP'st käib jutt siis
vana süsteemi järgi saaks ma kuskil 1,8k käe eest sama palju
ja mida ette peaks võtma või kuhu kirjutama, sest see summa ei ole jumala kindlalt nii suur kui ta olema peaks.
, A
, 10

Comment