[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #346
    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

    jumal issand mis selle rakebackiga tehtud on !? 11k käe eest NL100 pakutakse mulle 29$ rakebacki ? Mis toimub !? Kas uus süsteem on tõesti nii pees või mis ? kurat ma ei mängi ju mingi 5/5 stiilis

    EDIT: FTP'st käib jutt siis
    vana süsteemi järgi saaks ma kuskil 1,8k käe eest sama palju
    ja mida ette peaks võtma või kuhu kirjutama, sest see summa ei ole jumala kindlalt nii suur kui ta olema peaks.
    Last edited by ristik; 30.10.10, 01:28.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #347
      Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

      appi ? aidake

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #348
        Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

        Päris jube vahe ikka ehk paned ftp teemasse, paljud ei pruugi päevikut lugeda. Saad teistega ehk andmeid võrrelda.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #349
          Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

          Lolz... täna hommikul proovisin NL100 full stäkki. Algus oli päris hea, siis aga leidsin 3 lauda kus lihtsalt räme annetus käis lihtsalt. Obv feilisin seal ja olin närvivapustusele küll väga lähedal. No laud lihtsalt sittus absull kõik kombinatsioonid riveris kui üle pool stäki sees oli. väga ebareaalne.. eks seda oli arvata kui panused veidi kõrgemaks lähevad. üks tüüp suutis 550$ lahti saada 21 käega näiteks. Hittisin tema vastu vist 3 korda flopist kaks paari, ühe korra tuli lauda 4 mastikaarti ja teised kaks korda suutsin endale riverdada nö 3 paari, kus lauas kõrgeim paar. sinna läks mingi peaaegu 2 BI. Lõpuks vaatasin veel kaarte valesti ja lükkasin südamerahus AI enda arust nuts flushiga, kahjuks oli flushist asi kaugel.

          EDIT: S*tt keeb siiamaani
          Last edited by ristik; 30.10.10, 14:14.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #350
            Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

            more money to nl100 .. jipkajee

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #351
              Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

              ei saa mainimata jätta et härra leits istus kahes või kolmes lauas otse minu paremal käel. ilmselge target

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #352
                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                ah faakk riverdan seti ja ainus kombin mis mind biidib on kunni set, mida vastane obv slõutas va pedekas... aitab mul kopp ees mis krdi mürkapersele ma sendi saatma pidin ? ma ei leia enam buddy tranferitki üles

                tyri ja paide, ma olen veerand tundi naerukrampides olnud :D:D:D:D:D , väga hea lugemine!

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #353
                  Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                  irw tekst käib

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #354
                    Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                    JAAA TULIII ÄRAA SKESTÖAETGÜÄPGPÄWÕG. tähistame !!

                    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    BB ($99.35)
                    UTG ($50)
                    MP1 ($64.60)
                    MP2 ($50.75)
                    CO ($79)
                    Button ($50)
                    Hero (SB) ($76.10)

                    Preflop: Hero is SB with A, A
                    UTG bets $1.50, MP1 raises to $3.75, 3 folds, Hero raises to $10, 2 folds, MP1 raises to $64.60 (All-In), Hero calls $54.60

                    Flop: ($131.20) 2, A, 10 (2 players, 1 all-in)

                    Turn: ($131.20) 2 (2 players, 1 all-in)

                    River: ($131.20) Q (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: $131.20 | Rake: $3

                    Results:
                    Hero had A, A (full house, Aces over twos).
                    MP1 had K, K (two pair, Kings and twos).
                    Outcome: Hero won $128.20

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #355
                      Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                      ahahaha tra klounaad.. FT peediks. rõve sitt. mul ei ole sõnu. Sa pista oma rigged huinjaa omale ************************************************** *********************

                      FFS !
                      Last edited by ristik; 02.11.10, 23:37.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #356
                        Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                        ja peale kolme nädalat pausi tegin esimese sessi, seekord NL25. Obv pärast hardcore faili NL100-s tuju nullis ja ei olnud motti ega aega enam mängida. Ilmselt ei tule seda aega kuskilt juurde ka, nii et jäängi niisama tõristama siin NL25-s niikaua kuni asja jälle tõsiselt käsile võtan. Kuigi roll lubab NL50 vabalt aga mindset ilmselt mitte. Skill on ka nii roostes ikka. Sellest hoolimata ilus sess tuli. Raputasin piidrite taskuid korralikult:



                        Ükskord vallutan ma NL1k niikuinii !

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #357
                          Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                          Tra sinust pole ammu kuulnud. Millega tegeled ? Ilus sess btw :)

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #358
                            Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                            Tegelen kooli ja autokooliga, peale selle veel 5 korda nädalas trenn. Naljalt sellist momenti ei teki, kus saaks pokkeri rahulikult lahti võtta. Nädalavahetus on vast ainuke võimalus hetkel. Jõuludel ehk asi paraneb natukeseks ajaks. Jaanuari keskpaigas peaks juhiload käes olema ja siis peaks olema rohkem aega taas.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #359
                              Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                              lubadega ei kaasne aeg. Vähemalt esialgu mitte eriti kui sõiduvahend olemas endal on. Pigem jääb aega veel vähemaks.

                              Edu

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #360
                                Re: [NL50 FR] Ristik tahab kaugele jõuda

                                No hetkel kui teooria ja õppesõit koos on, siis ma ei tahaks hästi uskuda, et pärast seda veel vähem aega oleks. Ma läheks hulluks

                                Comment

                                Working...