[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #121
    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

    Niisiis juuni sai nüüd läbi. 3 eesmärki mis endale püstitasin sai täidetud. mängisin peaaegu kogu ajast 4-5 lauda, vaid lõpus mõned korrad olid isegi 12+ lahti, kui tundsin ennast kindlamalt. Õppida sain kah väga edukalt, kuigi võinuks tegelikult rohkem, aga aega jäi väheks :(. NL10 pangarull ka olemas (praegu 350$). Ütleks et super. Pean tunnistama, et alguses väga ei usknud sellesse, aga siin ma nüüd olen NL10 :). Mäng oli üldiselt üsna hea, tiltamist ei esinenud pea üldse, mis on üllatav. Jooks oli nii nagu ta oli: Kas ülihea või ropult pask. Panema graafiku ka

    alates 14k kätest hakkab NL10 sisse tulema, mida rohkem käsi seda rohkem NL10-t. Koos reikbäkiga kasum 241$ NICE.

    Selleks kuuks tuleb panna uued pisikesed eesmärgid:

    1.) Õppida,õppida ja veel kord õppida ja seda rohkem kui eelmine kuu
    2.) Kasum 241$+ ! (koos RB-ga)
    3.) Kui mäng kulgeb plaanipärased, siis kuu lõpus vähemalt 1 shot NL25
    4.) Käsi 35k+ Kuna see kuu julgen kindlalt juba 10+ lauda võtta, siis täiesti tehtav, kuigi pakun et mänguaega on eelmise kuuga võrreldes isegi vähem.
    5.) Vähemalt 2 pikemat mängu analüüsi selle kuu jooksul.

    Väärt eesmärgid ma usun, et kõrgemale ja kaugemale jõuda

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #122
      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

      GL! Tore lugeda teemat, kui inimene ise ka rahul on. :D
      Btw: mis statsitega lased?
      Edukat suve-grindi!

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #123
        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

        17/12 on keskmine. Rohkem statte kajuks öelda ei oska, kuna HEM hakkas nüüd lambist väga omapäraseid asju tegema. TY

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #124
          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

          täna on river kuidagi eriti kuldne ja seda vastaste poolele loomulikult

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #125
            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

            Olin vana juba tühjaks teinud, viimased riismed ja... tõmbas ennast 15$ lõpuks.
            EDIT: Unustasin mainida, et vähemalt 5 viimast korda on sellistes olukordades set majadeks tõmmatud. FU !
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            ja siis juhtus selline asi täpselt 3 jaotust järjest samas lauas. Nagu näha siis tilt võttis lõpuks võimust ja peale neid panin lauad kinni kohe. Mõlemad vastased VPIP 75+

            1.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            2.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            3.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Praegu puhkame ja rahuneme ja õhtul üritaks ettevaatlikult tagasi grindida :D
            Last edited by ristik; 01.07.10, 20:33.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #126
              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

              Muide, keegi võiks nõu anda, kuidas AK-d mängida vms, too käsi on mul lifetime miinuses üldse, kuna 3bettides olen alati AA otsas jälle. Peale selle ei taba ta kunagi. Kasumlik on foldida praeguse seisuga :)

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #127
                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                1 kätt ma ei cbeti. Pm kui vastane sinu cbeti peale all inn läheb siis istud sa AK otsas nagu hulluke. Ei taha foldida, sest pot suur, aga samas ei biidi ka mitte midagi, et callida. Eelistan sellistes olukordades check/fold liini pigem op. Oleneb vastasest ka muidugi.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #128
                  Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                  Nüüd hakkas nett ka strikima, juba teist päeva paneb *****. Nahhuj mingit grindi ei tule.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #129
                    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                    ja veel üks AK, vastane 93/18

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    DING DING DING

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #130
                      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                      Rekordmiinus täna. Run on selline et anna abi. No pole hullu, sest siin mõnel foorumlasel on palju hullem seis. Magama nüüd siis...

                      ahjaa, f*ck you tilt

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #131
                        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                        Ja mängi sa siis nii mingit pokkerit:

                        74/15
                        1.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        2. 35/10
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #132
                          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                          Tänane sess +65$. Kurat kus oleks tahtnud veel mängida, aga homme varakult üles. Fishe jagus küllaga kui 10+ lauda lasta. vahepeal mõtlesin juba magama minna, kui kasum juba tund aega järest 40 peal oli, siis aga juhtus ühes lauas 2 korda järjest AA ja mõlemaga all-in ja rahakott siia :D. No see oli igav juba. Igaljuhul jäi palju raha saamata kui igast paska tõmmati kokku, lõpuks mingi fish shoves mu AA vastu open-enderi turnis ja riverisse tuli ära ka.Ise tegin ka ühe valusa suckoudi kui ülimalt Loose-Aggressive mingit meta mängu pani ja otsustas seekord oma AA-d slowplayd, 3bet potis kolmekesi tabasin middle paire+FD, panin tuimalt all-in, idioot oma AA-ga callis ja shorty tuli kaasa, käes samuti FD, riverisse imesin ära. Rekordkasum siiski. Peale alguse kahte biiti olid juba mõtted, et äkki varsti busto ja tagasi NL5, nüüd seda muret enam pole :). 2 päevaga 52.63$ reiki tagunud juba :D izz nice

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #133
                            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                            ja peale sellist jooksu kingi mulle tilt muidugi sellise hunniku sitta, mida meist keegi soovi. Rekordmiinuse sess ja päeva rekord sai ka vist ületatud mõne sendiga. Ma ei hakka siin kommenteerimagi. Sellist sitta pole flopp mulle küll enne keeranud. Ma usun et kuskil 75% KK/QQ lendas mucki postflopis. 2 korda set vs set, 2 korda flush vs flush õnneks ei andnud seal terveid BI-si ära. korra idioodiga preflop all-in QQ vs KK, natuke hiljem full house vs four of kind, igasugune asi sai 3beti otsa ja cbeti-le ei foldi keegi. Ühesõnaga standard megaüüberpask run.


                            EDIT: ainuke hea asi selle juures: 0% tiltamist, asi areneb :)
                            Last edited by ristik; 04.07.10, 00:08.

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #134
                              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                              suutsin asja veel mitu korda hullemaks ajada. tra selline run ei ole võimalik, EI OLE !!!!! Hommikul arvan küll ,et see oli üks eriti sitt uni. kõik suured käed suhu, KÕIK ! tra fakk *********'ötä hlt
                              h *th
                              tr mlÄTH,w5
                              ************'' mul ei ole sõnu. Käi hq54erg''erg'tk,h'üwtl'üq4otkmre'gtöemrgÖaelgÄAkgÄ ARLGmdrl GrlgmersLGÖHSM rälg

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #135
                                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                                ma vaatan,et mul polnud ainukesena "kuldne" run täna öösel

                                Comment

                                Working...