[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #76
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    oi minu paha, ei pannud tähele et flopist on jutt mitte preflop :D. Tolles lauas oli palju idioote ja flopist ka min-raise. Lootsin et läheb actioniks ja korjan ülejäänutelt ka raha, aga ju siis sel hetkel ei tahetud rohkem enam panna.

    EDIT: ja samas ei saanudki hullemat kaarti tulla kui 5
    Last edited by ristik; 09.06.10, 09:06.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #77
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      Algselt postitas ristik Vaata postitust
      oi minu paha, ei pannud tähele et flopist on jutt mitte preflop :D. Tolles lauas oli palju idioote ja flopist ka min-raise. Lootsin et läheb actioniks ja korjan ülejäänutelt ka raha, aga ju siis sel hetkel ei tahetud rohkem enam panna.

      EDIT: ja samas ei saanudki hullemat kaarti tulla kui 5
      anyway sul ikkagi kasumlik 33 teha 3xbb raise ja seti puhul flopil cbet 2/3 poti teha

      välistad slowplaydes jamade otsa satumise....

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #78
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        Algselt postitas vilkar Vaata postitust
        anyway sul ikkagi kasumlik 33 teha 3xbb raise
        Mis asja sa nüüd ajad? Ees on 4 limparit ja sa soovitad teha oop 3bb raise? Selles käes pole järgilimpimisel midagi viga, aga flopis oleks jah pidanud kütma.

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #79
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Mis asja sa nüüd ajad? Ees on 4 limparit ja sa soovitad teha oop 3bb raise? Selles käes pole järgilimpimisel midagi viga, aga flopis oleks jah pidanud kütma.
          no mida sa limpid seal.... tahad ikka 5 osalejaga potti.... 3x bb ja mingi 2-3 härrat loobuvad oma flushi ostmisest kaartidega stiilis J5s vms... + set minedes saad hiljem suuremat valuet ja alati on võimalus flopil foldida kui ei hitti aga kui htiid siis EV+ suurem kui kaasa limpides...

          Limpimine ei too õnne... eriti madalates limiitides kust pool lauda limpib tuleb hea kaardiga otsa keevitada korralikult sest mõni härra ikka calib sind :D

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #80
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            3bb?! Kas sa arvad, et keegi siin foldib kui sa tõstad 15 senti? Kui kindlasti tahad siin raiseda, siis alla 8bb ei ole juttugi.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #81
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              tõepoolest jube dongine laud sattus olema just siis ja vaevalt keegi selle 3bb seal foldib. Suure enamus kordi me setti ei taba, siis on jälle dead money. Seega ma küsiks, mis võib selle 3bb raise eesmärgiks olla ? Kui tõesti see, et vähem rahvast potti saada, siis ma arvan, et 3bb ei õnnestu. Kui suuremalt panna (8bb näiteks) siis me mängime positsioonist väljas ja VPIP 67 agro ei foldi ju anyways ? Kui ei hiti siis selline ära arvamis mäng võib kalliks maksma minna.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #82
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                tõepoolest jube dongine laud sattus olema just siis ja vaevalt keegi selle 3bb seal foldib. Suure enamus kordi me setti ei taba, siis on jälle dead money. Seega ma küsiks, mis võib selle 3bb raise eesmärgiks olla ? Kui tõesti see, et vähem rahvast potti saada, siis ma arvan, et 3bb ei õnnestu. Kui suuremalt panna (8bb näiteks) siis me mängime positsioonist väljas ja VPIP 67 agro ei foldi ju anyways ? Kui ei hiti siis selline ära arvamis mäng võib kalliks maksma minna.
                3bb sest sellest odav loobuda ja kui ytleme et 9 korrast 1 hitid seti siis st 9 x 3bb panne = 1.35 dollarit ning kui hitid siis saad rahus otsa keevitada ja dongid maksavad imo EV+

                ise lasen nl 4 trios ja mingi kuu ajaga olen nl 10 piiri peal ehk alustasin 20 euost tegin kiirelt nl 2 juurde 30 euri ja sealt nl 4 puhas ülesmäge grind 40bb/100 le viimastel päevadel nats rahulikumalt 20bb/100le kuskil aga jah mingi 220 euri koos + rake back ist tuli 20 euri on suht rahulik... niipea kui 300 euri kokku saan lasen nl 10 4 lauda hetkel nl 4 ja 6 kuni 9 lauda ja toodab rahulikult, sest laudu nii lebo selectida kus igast sponsorid sees kelle VPIP 50+ ja kui ise lasta rahus 15/13 stiilis siis peab tootma

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #83
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  seega 3bb puhtalt poti ehitamiseks ?

                  Comment

                  • JakoJ
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 132

                    #84
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    nu siis saad ju papid pärast lihtsamini sisse

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #85
                      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      seega 3bb puhtalt poti ehitamiseks ?
                      jep seod dalpennid pottiga ära ja pärast ei suuda loobuda sellest ;D

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #86
                        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                        Pole ammu midagi kribanud siia. See kuu on läinud kehvasti, kuid märgatavalt paremini kui eelmine kuu. Paneme graphi ka



                        kahe koha peal tildi arvele 3BI :S. Isegi hästi läinud arvestades seda. Täna peale world cupi viimast mängu proovime üht pikemat sessi poole ööni välja, eks vaatab mis saama hakkab. Energiajoogid on igatahes valmis ja panen mingi aja tagant tulemusi ja käsi ka ülesse. Rolli on 155$ loodame siis nädala lõpuks 200$ kokku venitada ja esimese NL10 sessi proovida :)

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #87
                          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                          Ära vast 200 peal proovi :D Tee äkki vähe rohkem, saad pikemalt proovida. Muidu algab sita jooksuga ja pead kohe tagasi kolima:D

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #88
                            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                            Ma ei mõelnudki nii väga NL10 sealt alustada, vaid 2-3 lauaga lühikese sessi prooviks teha. Täielikult kavatsen kolida 275$ pealu

                            Comment

                            • s1990n
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 107

                              #89
                              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                              200$ juures v6id juba shotti võtta küll, peamine et 6igel ajal tagasi alla kolid kui midagi juhtub

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #90
                                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                                irw oih, hittisin vist :D



                                Olude sunnil jõudsin alles ca 2 paiku koju ja nüüd lõpetasin. Tuju hea, roll 186$. Ilus jooks kusjuures oli võimalik palju rohkem teenida, aga see selleks. Praeguseks head ööd.

                                Comment

                                Working...