Re: kRäuno nolife nurk.
ega siin midagi head ei ole ka, külm ja märg :D
kukkusin eriti õnnetult selja peale ja ma olen järgmised päevad voodis!
ega siin midagi head ei ole ka, külm ja märg :D
kukkusin eriti õnnetult selja peale ja ma olen järgmised päevad voodis!

Comment