low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1156
    Re: kRäuno nolife nurk.

    väike mõttepaus, aga mustmiljon outi isegi ülepaari vastu, nii et otsustasin callida.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    AI for value tundub liiast. e: samas kas ta 2 pairiga turni c/Calliks, kaotan valuet kui tal Ax
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by onuark; 09.11.10, 14:28.

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #1157
      Re: kRäuno nolife nurk.

      solid river.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      mõtlesin riveris Calli peale, aga tahtsin Qx tüüpi kätelt valuet saada,
      kui ta oleks omakorda overthetop tulnud, siis oleksin muckinud.
      Muidugi oleks võind turnis foldida ja head kopikad säästnud.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      jep jep. standard.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2h sess sai nüüd läbi, veits üle poole BI miinust, kõik suuremad potid kaotasin, pole midagi parata.
      lebo veits ja varsti uuele tiirule.

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #1158
        Re: kRäuno nolife nurk.

        uus laud uus fish, eeldan, et ta ei donkaks tripsuga floppi, aga kas ma siis peaks turnis otsa raiuma kui ma teda ässa peale ei pane?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        flop standard cbet; turn check on enduceda ta betima, aga riveril ma ei teagi, foldida ma ju ei suudaks ta betile. Aga äkki check annabki talle bluffimisvõimaluse veel.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        ou jea, wp sir.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        flopil tee vinget slowplayd, lootuses et turni tuleb ükstapuha mis kaart peale risti.
        turnis üsna kindel, et CO võib masti läbi checkida, olekski pidanud riveris veel väiksema beti tegema.
        samas BU fishine 3bet ja flopi tugev cbet näitavad täpselt seda kätt, mis tal oli, ehk et oleks pidanud ikka flopil otsa lajatama.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        järjekordne LÕBUS tunnine sess seljataga :D

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1159
          Re: kRäuno nolife nurk.

          Mis sa arvad viimases käest liinist check-shove flop. Ülepaari käest saame calli, flushdraw käest saame calli.

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #1160
            Re: kRäuno nolife nurk.

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            Mis sa arvad viimases käest liinist check-shove flop. Ülepaari käest saame calli, flushdraw käest saame calli.
            enne mõtlesin ise, et oleks pidanud c/r(3x c/r'ga oleks mastitõmbel ikka hea odds callida ja kokku imeda), aga c/r AI tundub päris geniaalne, kui on tõonäoline ,et BU fishil ässad võivad olla.


            best hand in poker.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Siin tegin enda arust vale otsuse, korra torgatas pähe, et shoveks flopi, et mul nut FD ka ja cbet commitiks mu nagunii ära.
            Ma ei tea mis mul see shove pähe torgatas, kõik poti pannud alles $21 ja $80+ kõigil alles.
            Aga äkki tuleks teha just väiksem cbet? 25-30 tunduks mõistlik.
            nii et ma üsna kindel, et see käsi halvasti mängitud postflop.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            flopil suht loogiline cbet ja Call raise imo. me deep
            turnil tuli oute juurde ja otsustasin väikse katse teha, ilmselt oleks võiks ikka $18 ära bettida.
            Ma ei ole kindel, kas ma oleks suutnud selle vastase SETi/2 paari muckima panna. kuigi raske call tal oleks riveril ja KUNNI on ta ranges raske näha(pärast flopi actionit) ei usu et ta KJga or smth mulle c/r teeks flopil.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            miks tal KK ei võinud olla? :D
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            otsustasin et vaatan safe river cardi ära, aga vastane tegi liiga väikse beti turnis, OLEKS PIDANUD TURNIS OTSA PANEMA, aga as played: otsustasin riveris väga väikse valuebeti kasuks.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            splitipoiss ka, fold tundub unreal ja raisel ka mõtet ei näe.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            flop suht standard cbet, turnis otsustasin c/C liini peale minna, või barreldaks keegi?
            river on väga hea kaart, mida ta bluffida võiks, aga Callimiseks ehk rohkem reade vaja kui, et see hea kaart blufiks.(eriti kui ta nii suure beti teeb)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            kõik standard ilmselt, riveris flush possibility, ei hakkand valuet võtma.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            mõnes väiksemas potis imen kokku ka.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            riveri oleks muidu checkind behind.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            see on kahtlane.. 40/5/3.4 140kätt (kutil oli positsioonist suva, nägin teda J9o, J3s epos limpimas) aga pole näinud teda shovemas
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Igatahes viimase sessiga olen rahul, mõtlesin iga käsi, miks barreldada, miks mitte? mis range vastasel on jne, miks ma cbetin mingit floppi ja miks ma ei tohiks cbetida praegu. iga käsi on ülimalt tähtis.
            Enda arust runnisin suht jubedalt täna, aga viimase sessi mänguga kindlalt rahul. Mõned vead olid ka kindlasti, või spotid, mida praegu mängiks teistmoodi, et ehk saab rohkem valuet jne.
            Aga need kohad hakkasid ka kohe silma, nii et ootan homset päeva enesekindlalt.

            ja sorri, et nii palju käsi postitan korraga.
            viimane sess kestis 101.5minutit ja lihtsalt actionit oli palju.

            Suutsin isegi pool bi+ jääda täna, gg.

            GL grinderid, kes viitsivad nolifeda.

            Comment

            • qjet
              Grinder
              • Apr 2009
              • 806

              #1161
              Re: kRäuno nolife nurk.

              viimane käsi kindlalt iso pre. liiga hea käsi, et limpida ja nüüd oled olukorras, kus sa ei tea, mis sul vastaski võib olla.
              #2 käsi shove on täiesti ok seal imo.
              #4 käsi mulle meeldib sellistes spottides postflop rr teha, sest üldjuhul leveldatakse ennast callima TT-QQ kätega, sest miks sa peaks nii dry flopil rr tegema ja AK-AA läheb seal anyways bustoks.

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #1162
                Re: kRäuno nolife nurk.

                utg 28/15/2.6 andsin veits liiga palju respecti :D
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                mu jaoks tundmatu vastane ja actionit polnud teinud omavahel veel.
                aga tundmatu vastu ma küll 99't nii üle ei mängiks.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                täna palju ei jõua mängida, aga 75mintine sess seljataga.
                ühe sessi võiks veel teha, õhtusöögi aeg.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #1163
                  Re: kRäuno nolife nurk.

                  no see on juba kahtlane, ei mäleta millal viimati KK vs AK võitsin.
                  Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1019476
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  MP: $39.40
                  CO: $34.95
                  BTN: $52.00
                  SB: $68.90
                  Hero (BB): $50.20
                  UTG: $50.00

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K K
                  3 folds, BTN raises to $1, 1 fold, Hero raises to $4.50, BTN raises to $11, Hero raises to $24, BTN raises to $52 all in, Hero calls $26.20 all in

                  Flop: ($100.65) 9 6 7 (2 players - 2 are all in)

                  Turn: ($100.65) A (2 players - 2 are all in)

                  River: ($100.65) 2 (2 players - 2 are all in)

                  Final Pot: $100.65
                  BTN shows K A (a pair of Aces)
                  Hero shows K K (a pair of Kings)
                  BTN wins $97.65
                  (Rake: $3.00)

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #1164
                    Re: kRäuno nolife nurk.

                    yhest ylekaardist piisab.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    riveri bet on pointless.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    oii, tegelt ka on või? nagu midagi vastu peaks mul :D
                    muckime turnis?
                    Ise mõtlesin, et laseb safe turnil tal veel barreldada, aga noh ilmselt ship oleks ikka parem olnud.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    ei oska joonistada.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    lõpetame siis päeva ilusa käega, MA TAHTSIN JU ROYALIT IMEDA!!!!
                    enda kaitseks, et vastane oli sick 3bettija, aga noh sealt 4bet on sick tugevus, olgem ausad suht siiber oli juba päevast ja mõtlesin, et teen viimased tasuta käed ära ja siis tuli siuke võimalus nuppe panna! :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    enamus käed on mõttetu pask, nii et pole mõtet vaadata.

                    take care.
                    Last edited by onuark; 11.11.10, 01:25.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #1165
                      Re: kRäuno nolife nurk.

                      päeva esimese 15-20 minutiga suudan nii palju paska toota, et insta tilt ja grind lükkub julgelt edasi :D jube.

                      Comment

                      • reigo
                        Julm Donk
                        • Jul 2009
                        • 97

                        #1166
                        Re: kRäuno nolife nurk.

                        Palju mängida oled jõudnud see kuu ja mis tulemus siiani ?

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #1167
                          Re: kRäuno nolife nurk.

                          Algselt postitas reigo Vaata postitust
                          Palju mängida oled jõudnud see kuu ja mis tulemus siiani ?

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #1168
                            Re: kRäuno nolife nurk.

                            sess algab siis IDEAALSE flopiga,
                            turnis beti callin eeldades et ta võib flopis pohhuilt A läbi checkida, aga ma olen üsna weak välja näinud(oma 2 checkiga).
                            Heale regularile peaks mu käsi olema suht läbinähtav, aga see vastane oli täiesti tundmatu.
                            Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1021875
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (SB): $50.00
                            BB: $48.00
                            UTG: $42.80
                            MP: $52.10
                            CO: $50.50
                            BTN: $36.70

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
                            4 folds, Hero raises to $1.50, BB raises to $4, Hero raises to $10, BB requests TIME, BB calls $6

                            Flop: ($20.00) 2 A 9 (2 players)
                            Hero checks, BB checks

                            Turn: ($20.00) 2 (2 players)
                            Hero checks, BB bets $9, Hero calls $9

                            River: ($38.00) 7 (2 players)
                            Hero checks, BB bets $22, Hero folds

                            Final Pot: $38.00
                            BB wins $36.10
                            (Rake: $1.90)

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #1169
                              Re: kRäuno nolife nurk.

                              ahjaa, mainimata jäi, et ma pocket KUNNID on mu LEMMIK käsi, peaks vaatama kui jõhker miinus on selle käega.

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #1170
                                Re: kRäuno nolife nurk.

                                täiesti haige turn imo, selle pärast ma AI läksingi.
                                mõtlesin et QQ ikka paneks pre otsa, siis 44 või 55 või AQ ehk?
                                turn kukkus 5, siis jäi ainult alles 44, ja palun tervist.
                                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1021890
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                BB: $30.20
                                UTG: $54.65
                                Hero (MP): $50.75
                                CO: $51.25
                                BTN: $50.00
                                SB: $72.35

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is MP with K K
                                1 fold, Hero raises to $1.50, 1 fold, BTN calls $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

                                Flop: ($5.00) Q 4 5 (3 players)
                                SB bets $3, Hero calls $3, BTN raises to $10, SB folds, Hero requests TIME, Hero calls $7

                                Turn: ($28.00) 5 (2 players)
                                Hero checks, BTN bets $12, Hero raises to $39.25 all in, BTN calls $26.50 all in

                                River: ($105.00) 8 (2 players - 2 are all in)

                                Final Pot: $105.00
                                Hero shows K K (two pair, Kings and Fives)
                                BTN shows 4 4 (a full house, Fours full of Fives)
                                BTN wins $102.00
                                (Rake: $3.00)

                                e: ON SELLE TURNI MÕTTEL LOOGIKAT KA(et kui 5 kukkus, et nüüd väiksem võimalus et tal set oli flopis) VÕI OLEKSIN PIDANUD IKKA TA FULLHOUSELE REPPI ANDMA?
                                igatahes 2x on mul sama olukord olnud, ja mõlemad korrad olen nii pidanud FH kinni maksma sest tuli teine madal kaart, mis paardus...
                                Last edited by onuark; 11.11.10, 22:07.

                                Comment

                                Working...