low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #1141
    Re: kRäuno nolife nurk.

    MIS TEEKSID SINA??

    26/19/4.8/600kätt
    BB 3bet 7% flop 3b 100% ainult 1x, turn cbet 50%(14)
    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1009390
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    CO: $51.25
    Hero (BTN): $104.55
    SB: $50.00
    BB: $50.75
    UTG: $123.25

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with J A
    2 folds, Hero raises to $1.50, 1 fold, BB raises to $5.50, Hero calls $4

    Flop: ($11.25) 9 A 9 (2 players)
    BB bets $7, Hero calls $7

    Turn: ($25.25) 2 (2 players)
    BB bets $10, HERO?!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #1142
      Re: kRäuno nolife nurk.

      Hmm... huvitav käsi, ägisedes foldiks maha vist, kuigi ta betsize äratab jubedalt kahtlust, haiseks nagu JJ;QQ;KK sarnase käe järgi. Lisaks turni 2 on nii blank kaart 2barrel bluffiks...ei tea rsk.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #1143
        Re: kRäuno nolife nurk.

        Küsimus on pigem selles, miks sa callid 3betti, kui see flop ei sobi:D?
        Siit küsimusest loeb tegelt minu vastuse ka välja.

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #1144
          Re: kRäuno nolife nurk.

          flop sobib ju, aga ta turni gei betsizing on nii all or nothing

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #1145
            Re: kRäuno nolife nurk.

            aga seal eelnevas käesolin ma camuga samal lainel, callisin turni ja callisin riveri shove.

            Novembri esimene nädal on kergelt öeldes raisku läinud. 3 päeva sai mängitud ja 15h kokku siis.
            Täna õhtul siis uuesti grind käima, aga ei tea kas suudan teha pika päeva või mitte, eks me näe.

            Igatahes soovin edu kõigile, kes nädalavahetusel kalakestega võitlevad. gl

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #1146
              Re: kRäuno nolife nurk.

              no nii, olen suutnud paar minutit mängida..
              see oli esimene käsi..
              vastane tundmatu ja otsustasin lihtsalt alla anda
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3bet SAAB RESPEKTI JUUU
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              flop oli, siis hakkasin juba freerolli peale mõtlema, turnis naersin, riveris veel kõvemini.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #1147
                Re: kRäuno nolife nurk.

                hea küll, ma usun sind!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ma ei allu cooleritele.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #1148
                  Re: kRäuno nolife nurk.

                  riveri barreliga oleks mu muckima saanud küll.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #1149
                    Re: kRäuno nolife nurk.

                    Algselt postitas onuark Vaata postitust
                    hea küll, ma usun sind!
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    ma ei allu cooleritele.
                    Mis stattidega vastane oli siis?
                    Mõni loose mängija võib kõiksugu Kx, T9 jms käsi ju nii mängida. Praegu biidib vaid QJ ja 99 pmst.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #1150
                      Re: kRäuno nolife nurk.

                      tra ma ei saa aru, vaatan et ta on SETi täpselt samamoodi mänginud, et pean foldima.
                      siis callin pool BI maha, **** siuke sitt ajab tilti. lohhgambler
                      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1013900
                      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                      UTG: $77.30
                      MP: $53.80
                      Hero (CO): $57.40
                      BTN: $76.20
                      SB: $82.25
                      BB: $50.75

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q Q
                      2 folds, Hero raises to $1.50, 1 fold, SB calls $1.25, BB calls $1

                      Flop: ($4.50) 7 2 2 (3 players)
                      SB checks, BB checks, Hero bets $3, SB calls $3, BB folds

                      Turn: ($10.50) 9 (2 players)
                      SB checks, Hero bets $7, SB calls $7

                      River: ($24.50) J (2 players)
                      SB bets $24.50, Hero requests TIME, Hero calls $24.50

                      Final Pot: $73.50
                      Hero mucks Q Q
                      SB shows 2 A (three of a kind, Twos)
                      SB wins $70.50
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #1151
                        Re: kRäuno nolife nurk.

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Mis stattidega vastane oli siis?
                        Mõni loose mängija võib kõiksugu Kx, T9 jms käsi ju nii mängida. Praegu biidib vaid QJ ja 99 pmst.
                        mingi solid vana oli

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #1152
                          Re: kRäuno nolife nurk.

                          Algselt postitas onuark Vaata postitust
                          mingi solid vana oli
                          Dno, imo võib solid mängija mängida niimoodi KQ'd (või ka KJ/T9s, kui nats loosem on).

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #1153
                            Re: kRäuno nolife nurk.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Dno, imo võib solid mängija mängida niimoodi KQ'd (või ka KJ/T9s, kui nats loosem on).
                            jepjep, sul on õigus oma arvamusele.

                            ma lihtsalt ei nõustu.

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #1154
                              Re: kRäuno nolife nurk.

                              2.5h sess mille jäin lõpuks pmst BE, algul kiire tõus ja siis sujuv langus.
                              pärast tegin 10minutit veel, kus kaotasin alla 1bi, sest ei viitsind üldse keskenduda ja telekas käis taustale, siis panin lauad kinni ära ja otsustasin et lükkub homsesse asi.

                              tolgus õhtu it is.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #1155
                                Re: kRäuno nolife nurk.

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                mis on need 7 outi, millega ta käe võidab siis?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                sry vana asja üleskiskumise eest, aga ma loen oudiks ka seda, kui pot läheb splitti.
                                3 ässa, 3 kuute, risti emand. 7 outi.
                                Last edited by peete82; 08.11.10, 09:29.

                                Comment

                                Working...