Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega
Mängisime kivi-paber-kääre ka 1k peale eile ju ja sellest tuli muuseas peaaegu pool profitit:S
4k skillgameist plussi....kaak tahtis kaev panna igakord ja üritasin ikka iga mäng selgeks teha, et mängiks ilma selle kaevuta:D
tulge siis nüüd highrollima keegigi, mõni gambler võiks ju siin foorumis isegi olla ja selle nimel vilj. tulla pole ju kõige hullem. Kui ei taha sellist EEKi sulas kaasas kanda, siis see on ka ok ja selle lahendab buddy transferiga kui peaks vaja minema.
Mängisime kivi-paber-kääre ka 1k peale eile ju ja sellest tuli muuseas peaaegu pool profitit:S
4k skillgameist plussi....kaak tahtis kaev panna igakord ja üritasin ikka iga mäng selgeks teha, et mängiks ilma selle kaevuta:D
tulge siis nüüd highrollima keegigi, mõni gambler võiks ju siin foorumis isegi olla ja selle nimel vilj. tulla pole ju kõige hullem. Kui ei taha sellist EEKi sulas kaasas kanda, siis see on ka ok ja selle lahendab buddy transferiga kui peaks vaja minema.
Comment