KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eyestabber
    Grinder
    • Feb 2010
    • 505

    #901
    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

    Mängisime kivi-paber-kääre ka 1k peale eile ju ja sellest tuli muuseas peaaegu pool profitit:S
    4k skillgameist plussi....kaak tahtis kaev panna igakord ja üritasin ikka iga mäng selgeks teha, et mängiks ilma selle kaevuta:D


    tulge siis nüüd highrollima keegigi, mõni gambler võiks ju siin foorumis isegi olla ja selle nimel vilj. tulla pole ju kõige hullem. Kui ei taha sellist EEKi sulas kaasas kanda, siis see on ka ok ja selle lahendab buddy transferiga kui peaks vaja minema.
    Last edited by eyestabber; 12.06.10, 09:45.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #902
      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

      LOL, kuulsin jh rossilt mis kuradi asi seal toimub. Ei oskagi kommenteerida....

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #903
        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

        jaja ilmselt kõik me homme kahetseme, aga praegu tundub ju hea idee isegi.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #904
          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

          kinnitan

          Comment

          • reigo
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 97

            #905
            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

            Mis inimestega sa mängisid, kui see saladus pole ? :D

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #906
              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

              Muuseas läheme vist Tartusse edasi kuna Mihkel magab ja õhtul jätkame high-stakesi kui vastast on loodetavasti.

              Aga 25-50 mängisime Vitsuriga HU ja vahepeal mängis Alari ka. Alari võttis 5k vastu ja siis lahkus lauast. Naljakas on see, et ta jäi 8k plussi, aga kujutas ette ja tahtis 1500 eeki meile mõlemale anda selle eest, et välja istus:/:D Ei lasknud isegi vastu vaielda endale. Võtsime vastu lõpuks.
              Last edited by KristjanLaas; 12.06.10, 11:25.

              Comment

              • reigo
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 97

                #907
                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                Lahke härra :D

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #908
                  Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                  Sa ei taha liituda praegu?
                  ilmselt mängime 2-4 või 5-10 mingi aeg praegu. (Alari valetas telefonis. 4 mängijat on raudselt k.a. tema)

                  Pigem 2-4 veel.
                  Last edited by KristjanLaas; 12.06.10, 11:30.

                  Comment

                  • tristano00
                    Bännitud
                    • Oct 2009
                    • 280

                    #909
                    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                    Kelle juures mängite ?

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #910
                      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                      Martini, käsi?

                      Comment

                      • tristano00
                        Bännitud
                        • Oct 2009
                        • 280

                        #911
                        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                        oleks käsi 2/4

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #912
                          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                          Kuidas stake edeneb? ning kuidas suudad sa ennast motiveerida 10-100 kroonistel turniiridel mängima kui vabalajal flippad niisama 1,5k peale? :D

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #913
                            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                            no see on nagu lõhestunud isksus.
                            lives olen segane ja neti turnadel minust nitimat on isegi raske leida.

                            ei mõtle turniire mängides BI peale vaid üritan iga käsi parimat otsust teha (ok mõtlen isegi sellel hetkel, et kui on mingi olukord, siis arvestan turna BI-ga ja sellest olenevalt keskmise tasemega kui on readideta laud.)...tihti ei tule see välja, aga olen püüdlik siiski.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #914
                              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                              ok sitt olen siiski ja pokerstarsi ban läks peale nüüd.
                              vaatan seina ja joon purju end nüüd seinaga vestluse peale.
                              sitt pask. pasasitt. pask pasa paska.

                              Comment

                              • Pyha Karu
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 565

                                #915
                                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                ok sitt olen siiski ja pokerstarsi ban läks peale nüüd.
                                vaatan seina ja joon purju end nüüd seinaga vestluse peale.
                                sitt pask. pasasitt. pask pasa paska.
                                Aaa, sa teed seda "kui ma ropendan hästi palju ja kasutan kordust, muutub see kunstiks ja ma olen diip ning inimesed tahavad lugeda mu päevikut" muuvi.

                                Comment

                                Working...