KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #886
    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

    UL @tourney

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #887
      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

      $3.30 6-max pushisin 22bb AJ ja 86 teadis, et tahab tulla.

      $2.20 12k guaranteed turbo jäin shordiks lihtsalt.

      $11 daily 40 grand AKT laual minu AK vs vastase QJ

      $11 6-mac OESFD vs overpair.

      $5.50 20k guaranteed turbo 1. käsi minu AAvs QQ vs KTs, river Q

      $3.30R 60k guaranteed $417.90 10/6690 bubble oli retarded sitapask.

      roll 766.


      vihkan nii väga.
      Last edited by KristjanLaas; 10.06.10, 02:24.

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #888
        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        $3.30 6-max pushisin 22bb AJ ja 86 teadis, et tahab tulla.

        $2.20 12k guaranteed turbo jäin shordiks lihtsalt.

        $11 daily 40 grand AKT laual minu AK vs vastase QJ

        $11 6-mac OESFD vs overpair.

        $5.50 20k guaranteed turbo 1. käsi minu AAvs QQ vs KTs, river Q

        $3.30R 60k guaranteed $417.90 10/6690 bubble oli retarded sitapask.

        roll 766.


        vihkan nii väga.
        Oskan kaasa TILTIDA... Cashis tõmmati üks out riverisse:S live cash siis tähes :S:S:S

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #889
          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          $3.30 6-max pushisin 22bb AJ ja 86 teadis, et tahab tulla.

          $2.20 12k guaranteed turbo jäin shordiks lihtsalt.

          $11 daily 40 grand AKT laual minu AK vs vastase QJ

          $11 6-mac OESFD vs overpair.

          $5.50 20k guaranteed turbo 1. käsi minu AAvs QQ vs KTs, river Q

          $3.30R 60k guaranteed $417.90 10/6690 bubble oli retarded sitapask.

          roll 766.



          vihkan nii väga.
          10-s koht on ika väga retarded place to get. UL. Aga näe tahab tulla vaikselt juba. keep it up and gl

          ps.sul on turnapokkeris ika palju väiksemad swingid kui hu-s, ma arvan et see on ainult hea

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #890
            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

            haha jah, olen ka enda jaoks avastanud turniiripokkeri võlud ja ehk jäängi selle juurde (tilt mõjutab vähem, e. kui tildiga segaseks lähen kaotan vaid BI).
            Muuseas olen ka märganud, et tildin märgatavalt vähem.

            Muidugi sellised 10dad kohad turniiril, kus esimene koht saab $11.500 on rõvedad, aga ausalt öeldes ma ei vihastanud absoluutselt, kuna mängisin lõppu hästi ja standard coolerid olid.


            Seega ma usun, et astun väikeseid sammukesi saamaks paremaks pokkerimängijaks ja küll see hitt ka lõpuks ära tuleb, kuhu ta pääseb

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #891
              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

              We have transferred USD 100.00 from your account to 'klaaspro' as per your request.


              Good luck to you both.
              gg

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #892
                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                gg
                Kas sa jagad tasuta raha andu?

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #893
                  Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                  see oli jah päris rumal bet mõlemale poolele imo

                  Comment

                  • marxiku
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 471

                    #894
                    Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    $3.30R 60k guaranteed $417.90 10/6690 bubble oli retarded sitapask.

                    roll 766.


                    vihkan nii väga.
                    ouch. Jälgisin päris pikalt silmanurgast su mängu, lõpuks läksin sleepi ära, siis kui 40 ringis alles oli ja sa päris suurelt stackleader.
                    FTd pakkusin kindlalt. top3.
                    Siiski, millalgi tuleb hit ära! gl

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #895
                      Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      Kas sa jagad tasuta raha andu?
                      Kirjutasin tisside peale "Andu is da MAN" ja saatsin aluspesus fotoseeria talle.

                      see oli jah päris rumal bet mõlemale poolele imo
                      Gämböl, ei teagi miks selle beti üldse välja pakkusin, tundsin end sel hetkel almightyna ja teadsin, et tahab tulla. pluss mul on niikuinii haigus kõige võimaliku peale betida kui on kellega seda teha.

                      Comment

                      • macroTilt
                        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                        • May 2010
                        • 629

                        #896
                        Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                        ouch, 10s koht
                        tean seda tunnet, isegi hulgem kordi FT bubbleks jaanud.

                        aga gg. ja kyllap peagi!!! gl

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #897
                          Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                          [QUOTE=KristjanLaas;217448]Kirjutasin tisside peale "Andu is da MAN" ja saatsin aluspesus fotoseeria talle.


                          NAISSS

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #898
                            Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                            Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                            ouch. Jälgisin päris pikalt silmanurgast su mängu, lõpuks läksin sleepi ära, siis kui 40 ringis alles oli ja sa päris suurelt stackleader.
                            FTd pakkusin kindlalt. top3.
                            Siiski, millalgi tuleb hit ära! gl
                            Uskusin ka mina.
                            Kahjuks aga bubbleit ei handlinud ära ja tuli cooler after cooler 3 järjest ja rohkem vaja ei olnudki, et out.
                            Foldima ma final tabelisse ei hakka ja seda põhimõtet ma ei muuda, kuna turniiri käigus rahale ei mõtle ja teen iga otsuse siiski eraldi sellise, mis on antud hetkel parim EV. rahale mõtlen hiljem ja siis kahetsen, et ikka ei foldinud end suurematesse rahadesse:D

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #899
                              Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                              [QUOTE=udikaz;217451]
                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Kirjutasin tisside peale "Andu is da MAN" ja saatsin aluspesus fotoseeria talle.


                              NAISSS
                              [YOUTUBE]lgoXUzIwXk0[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • eyestabber
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 505

                                #900
                                Re: KristjanLaas Tegeleb $1-$10 NLHE MTT stakega

                                Kristjan olen mina.

                                Väga räige laivi sess oli just ja jätkub ilmselt.

                                Tulin Viljandisse live tegema 2 päeva tagasi rahulikult cashi mängima ja nüüd siis lõpetasime HU natukeseks.

                                Eile olin veel 65.000.- plussis, aga ikka kerge väsimus oli küll 42h järjest laua taga istuda ja taguda.
                                Tummine kasum sai maha mängitud ja lõpuks jäin 8900 plussi eile ja suhteliselt gg siiski.
                                Ärkasin selle peale, et toodi kandikul enerksi jätkumiseks värvilist pulbrit nina alla ja läheb edasi...? Haige hommik ikka....3h powersleepi ja edasi NL-i viljandis---keeegi lifehighroller liitub? Easy money peaks vist isegi olema ja kaotamisruumi ju on. See on isegi päris palve, et kui keegi tahab highrollida easy fieldi vastu lennake viljandisse ja mängime. Ei jaksa HU-d ju koguaeg. Meie lauas siis 25-50 blindid ja kõrval 2-4. Ei saa aru hetkel asjadest veel päris. nuuskama peaks.


                                hahahahahhahaa eyestabber:/
                                Last edited by eyestabber; 12.06.10, 10:18.

                                Comment

                                Working...