KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #391
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Medal ei tähenda kõrget IQ-d, look at me. IQ pole suurem kui kinga nr-gi.
    Hõbe või koguni kuld ? Mingi medali saavutamine tähendab siiski enamat pühendumust, kui medali mitte saavutamine. Meil oli kunagi nii 90 isiku peale kolm medali saajat, kuid rahalise vilistlase poolt välja antud auhinna sai hoopis see, kellel oli tunnistusel ka kolma.. Mõni on lihtsalt tark, teine püüdleb targaks saamise nimel, kolmas ei viitsi isegi liigutada targaks saamise/tark olemise nimel, kuid on siiski parim.

    Seega minu arust on lihtsaim viis oma IQ tõestamiseks siiski medal, mis on saadud gümnaasiumi lõpetamisel. Selles parem saavutus oleks EV olümpiaadi finaalvooru saamine, rääkimata millestki enamast.

    Minu jaoks on aga räigelt häiriv teema a´la, minu IQ on lihtsalt nii suur, palun tõestage seda mingilgi moel, pela BB/100 graphi.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #392
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Kusjuures pokkeri winningrate ei n2ita IQd. Period.

      Pokkeris ON vaja intelligentsust, aga seal on vaja tuhat muud asja ka
      ning yldises pildis bb/100 n2itab seda, kui hea sa oled pokkeris, mitte
      kui k6rge su IQ on ja mis tasemel sa ylej22nud maailma asjadest aru saad.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #393
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        üle pika aja pole nii ägedat teemat olnud
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #394
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          Kusjuures pokkeri winningrate ei n2ita IQd. Period.

          Pokkeris ON vaja intelligentsust, aga seal on vaja tuhat muud asja ka
          ning yldises pildis bb/100 n2itab seda, kui hea sa oled pokkeris, mitte
          kui k6rge su IQ on ja mis tasemel sa ylej22nud maailma asjadest aru saad.
          nõus, kuigi high stakes beatimiseks läheb üle keskmise vast ikka vaja

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #395
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            +1 medal ei võrdu IQ
            ntx ma liigitan end keskmisest suurema IQ-ga vennaks(olen ka päris mitmeid teste teind) ja pea on ka hea... õppida suudan hästi, oleks edukas , OLEKS, aga mida pole on viitsimist, et õppida, see ei vähenda veel IQ-d, et ma ei viitsi õppida.

            PS. MA POLE EGO. ja ma üldse ei viitsi mingi ala "haha sass sa oled mingi tõuk et arvad endast nii hästi" postile vastamagi hakata. Have a nice day!

            E: ja kõrge IQ ei tähenda veel et sa mingi yber inimene oled. Pyha karu sul võib kõrge IQ olla aga, no offense, sa oled ikka haige. Tõsiselt loll ikka, et üldse siin kedagi kaitsma hakkad. Kui sa tark oleks siis sa peaks teadma et siin ei tasu seda teha:D

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #396
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              IQ ja winrate vahele ei saa võrdusmärki tõmmata, sest paljud väga targad inimesed ei pruugi loomult pokkerimängijaks sobida. (paljud targad inimesed suudavad ka muudel aladel paremat $/hour näidata, seega pokker oleks nende jaoks -EV)
              Samas (nagu Codecci ütles), kui sa ikka biidid regulaarselt kõrgeid limiite, siis sa ei saa täielik turvas olla.

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #397
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                Omg. Jätke ometi see IQ teema rahule, see tundub naljakas juba.
                Kui mõni on orkutis või facebookis selle IQ testi ära teinud siis see ei tähenda veel, et see mingi maailma ülim ja täpseim test on.

                Comment

                • Pyha Karu
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 565

                  #398
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  Ma pole komminud siin enne eilset kordagi, aga viskasid üle mõned regulaarsed paukujad, mõnuga võitlen tulega tule vastu(minu leek on suurem), sest nagu näha, ega normaalsest suhtlusest nad aru ei saa. Võiks küll niisama kõrvale vaadata, aga kuskil on piir.
                  Ühesõnaga, ma olen Batman.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #399
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                    Ma pole komminud siin enne eilset kordagi, aga viskasid üle mõned regulaarsed paukujad, mõnuga võitlen tulega tule vastu(minu leek on suurem), sest nagu näha, ega normaalsest suhtlusest nad aru ei saa. Võiks küll niisama kõrvale vaadata, aga kuskil on piir.
                    Ühesõnaga, ma olen Batman.
                    made my day

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #400
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      mis lõppseis jäi rahaliselt blacki ja klaaspro vahel?

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #401
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                        Ma pole komminud siin enne eilset kordagi, aga viskasid üle mõned regulaarsed paukujad, mõnuga võitlen tulega tule vastu(minu leek on suurem), sest nagu näha, ega normaalsest suhtlusest nad aru ei saa. Võiks küll niisama kõrvale vaadata, aga kuskil on piir.
                        Ühesõnaga, ma olen Batman.
                        Uskumatu. Loen vaikselt seda topicut, märkan, foorumisse uus nägu ilmunud, kes püüdlikult üritab igale kommentaarile agressiivselt ning sõimuga vastata. Kindlasti häris mind see ning tegin lihtsalt väikese postituse siia väikesesse vestlusringi. Ofkoors mulle vastas kodanik Püha Karu kohe sama kurjalt, kui teistele.
                        Kas tõesti on pubekad välja lastud suve hooajaks või mis toimub? Kas tõesti on meil siin tegemist pokkeriprod daddy day care-ga? Kui tõesti oli pokkeris halb päev kellelgi siis ei pea ju igale postitajale nähvama. Pane kangimasinas paar aprikoosi ja mangot ritta ning ehk särab ka päikene sulle, mitte ainult teistele.

                        Comment

                        • Skrunda
                          Bännitud
                          • May 2010
                          • 102

                          #402
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          hmm, viimati oli mingi +300$~ blacki kasuks.Aga tundub, et krissu on keelust hoolimata ikkagi veel temaga mänginud :P A tundub, et midagi võitis tagasi.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #403
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                            Ma pole komminud siin enne eilset kordagi, aga viskasid üle mõned regulaarsed paukujad, mõnuga võitlen tulega tule vastu(minu leek on suurem), sest nagu näha, ega normaalsest suhtlusest nad aru ei saa. Võiks küll niisama kõrvale vaadata, aga kuskil on piir.
                            Ühesõnaga, ma olen Batman.
                            KLe suure leegiga normaalne suhtleja. Loe nüüd oma postitused läbi ja mõtle asjade üle mis on normaalsed ja mis mitte. Seesama post on juba normaalsest suhtlusest kauge kauge teema. Miskis imelikus keskkonnas oled üles kasvanud kui pead oma möla tegelikult ka normaalseks.

                            Comment

                            • Pyha Karu
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 565

                              #404
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Üks asi on huumor, teine asi on kui ma seletan lahti oma jutu ja sinna tuleb sarkastilist paska, selle asemel, et tunnistada oma viga, nii et Tarvi, kui oled mees, siis sul on võimalus vabandada.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #405
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                ok sorry








                                aga GTFO!!

                                Comment

                                Working...