KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #316
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Algselt postitas Rage
    vahepeal märkasin siin graafikute postis kuskil.. et oli inimesi, kelle nonshowdown ja EV joon olid mõlemad punast värvi..

    kui see kedagi häirib, siis joonte värve jms on lihtne muuta:

    Holdem Manager\Config kataloogis on fail: HoldemManager.config, selle avate notepadi või wordpadiga.. otsite üles rea:

    <setting name="GraphAllInEv">False,Orange,1,Dash</setting> vms värv seal on.. ja panete endale sobiva värvi:

    <setting name="GraphAllInEv">False,Green,1,Dash</setting>

    winnings joon on DarkGreen, siis EV joon võib vabalt lihtsalt Green olla, ma endal mingi aeg panin näiteks Yellow.
    .
    Last edited by HU grinder; 17.05.10, 15:52.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #317
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
      Kas sa EV-joone värvi muutmisele pole mõelnud?
      mis seal rasket jälgida on noh

      ev joon on winningsiga paraleelne

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #318
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        LDO

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #319
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          YYN

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #320
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 700410
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            klaaspro (BB): $63.35
            Blackbirdslp (BTN/SB): $135.20

            Pre Flop: ($0.75)
            Blackbirdslp raises to $1, klaaspro raises to $3.50, Blackbirdslp raises to $12, klaaspro raises to $28, Blackbirdslp raises to $135.20 all in, klaaspro calls $35.35 all in

            Flop: ($126.70) 8 T 4 (2 players - 2 are all in)

            Turn: ($126.70) A (2 players - 2 are all in)

            River: ($126.70) A (2 players - 2 are all in)

            Final Pot: $126.70
            klaaspro shows Q 8 (two pair, Aces and Eights)
            Blackbirdslp shows A K (three of a kind, Aces)
            Blackbirdslp wins $126.20
            (Rake: $0.50)

            ??

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #321
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              it was suited

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #322
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                good game...sick comeback:)

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #323
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  Lol, eile üks regular 5bet shoves mu vastu 85o.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #324
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    pool stäkki oli sees..preflop läksin lihtsalt movei tegema.
                    Blackbirds purustas mu täielikult, gg.

                    jätan steigi ja HU mõneks päevaks sinnapaika...steigiga olen umbes 0s nüüd..mingi 50 dollarit plussis.

                    Comment

                    • Blackbirds
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 206

                      #325
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      rematch any day any time.
                      võib 6tableda ka
                      Last edited by Blackbirds; 17.05.10, 17:20.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #326
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        nojah, unustasin, et Sa oled ju maailma parim ja bumhuntimine tähendab Sinu jaoks mängimist ka väga tugevate regularide vastu.

                        Comment

                        • Pyha Karu
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 565

                          #327
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          Lullerz Dogers, sa räägid nagu mingi kibestunud tatikas, ta ütles selge sõnaga varem siin postis, et NÕRGEMAD regularid on tema jaoks bumid.

                          Comment

                          • Blackbirds
                            FPP Pro
                            • May 2010
                            • 206

                            #328
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Täna ei taha raudselt enam?

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #329
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                              Lullerz Dogers, sa räägid nagu mingi kibestunud tatikas, ta ütles selge sõnaga varem siin postis, et NÕRGEMAD regularid on tema jaoks bumid.
                              Ta ütles selge sõnaga, et ta on parim, sellest võib omad järeldused teha. Lihtsalt avaldan arvamust, et steikijat niimoodi üle lasta on alatu, aga jah, ma juba tean, et tal oli koguaeg õigus steik ära lõpetada ja raha tagasi küsida, aga kuna ta seda ei teinud, siis peaks kõik okei olema.

                              Reaalsus > kibestunud tatikas > Ego arvates Eesti(maailma?) parim nl50HU mängija

                              No hard feelings, lihtsalt võtsin siin teemas juba ammu sõna, avaldades arvamust, et liigne ego ei pruugi hea olla pokkeris, võitma hakkad alles siis kui saad aru kui sitt Sa tegelikult selles mängus oled, proovisin head mitte halba - tuues ego natukenegi maapeale, kuna mul endal oli/on samasugused probleemid egoga ning kaotusega leppimise suhtes. Ärme muutu isiklikuks, ma siiski ju mainisin ka varem, et kui Kristjan tõesti üllatab, siis minu poolt ainult kiidusõnad.
                              Last edited by Dogers; 17.05.10, 17:49.

                              Comment

                              • Pyha Karu
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 565

                                #330
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                No see eelmine post oli puhas paukumine, mida sa oled siin päris palju ka varem teinud, ma lihtsalt ropsisin paar korda suhu endale, kui jälle su sõnavõttu nägin.

                                Comment

                                Working...