KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #181
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    ei saa hetkel aru teie 1-1le nõudest:D

    diil on ja jääb 50% kasumist ja staketud raha tagasi.

    Comment

    • lenn17
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 163

      #182
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      1% osakuid = 1% auhinna rahast

      Aga - kui jääb nii siis jääb. Kahju.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #183
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Lihtrahvale verd ja leiba - siin teemas saab mõlemat.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #184
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Algselt postitas lenn17 Vaata postitust
          1% osakuid = 1% auhinna rahast

          Aga - kui jääb nii siis jääb. Kahju.
          vist ei viitsi hakata sadat osakut müüma.
          tänud idee eest siiski.

          Comment

          • Tarq666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 814

            #185
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            Algselt postitas lenn17 Vaata postitust
            1% osakuid = 1% auhinna rahast

            Aga - kui jääb nii siis jääb. Kahju.
            Lol, kas sain nüüd õieti aru, et kui klaaspro müüb 100% osakuid = 100% auhinna rahast, siis võidu korral ta ei saa midagi, kuna ta pole ise raha investeerinud. Njah, VPPd on ka muidugi hea +EV :D

            ps: mõtlen seda 1-1le süsteemi, mis tundub segane natuke. Kristjani algne pakkumine on selgemast selgem.
            Last edited by Tarq666; 15.05.10, 00:30.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #186
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Ta saab ju 50%

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #187
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                saatsin elu24 vihje, et superstaarist on saanud pokkeri superstaar. rohkem feimi = rohkem pappi!

                Comment

                • kip
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 256

                  #188
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                  saatsin elu24 vihje, et superstaarist on saanud pokkeri superstaar. rohkem feimi = rohkem pappi!
                  haha nice1

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #189
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    6u, ma olen purupurjus ja ma ei vastuta selle eest mis ma siia hetkelö kirjutan..
                    aga...
                    teeme playmoney HUd
                    selle tingimusega,
                    et kui ALLINI hetkel ajal on sul 5 v6i v2hem outi ja sa v6idad, siis see l2heb kirja kui
                    minu v2iduk2ena.

                    ma ei ole su hater vms, ning see, et sa arvad, et sa oled maailma(v6i siis PS parim NL50 H U) parim pelaja, ei ole ka eriti palju rolli m2ngiv. Aga see, et sa endas nii kindel oled peale seda kui sa jooksed miljon buyini yle EV, see teeb veidi kahtlaseks.

                    ehk siis jah. teeme l2hima kuu kuni pooleteise jooksuk playmoney HUd, minimaalselt 3k k2tt, ning kui sa oled suuremas kasumis, shipin mina sulle oma viimase s88giraha, ning kui ma v6idan, shipid sina mulle codeccilt saadud raha.(kusjuures see yksainus tingimus on see allini mineku teema).

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #190
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      Haha hommikuse peaga on ikka lõbus neid kommentaare üle lugeda (k.a. seda mis ma ise kirjutanud olen:D)

                      Lebovend, saad sa aru, et 5 outi= nuts...enamasti läheb mu raha ikka sisse drawing dead.
                      Kasutan ära lihtsalt teada-tuntud tõde, et Pokerstars on rigged ja püüan leida võimalikult palju olukordi kus taga olles rahad sisse saada

                      As much as I donk they always manage to donk more actually:(

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #191
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        Lahe, et ma ei oska ikka elust rõõmu tunda vaid isegi maal puhates pean ka ikka foorumisse hateritega vaidlema tulema, haige inimene olen.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #192
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          tee lõket, niida muru maal ning unusta haterid. Siiani teed ju head tööd savi mis teised arvavad.

                          PS. Teistest arvututest saad ju HH kausta kasvõi mälupulgaga oma masinasse vedada. Tundub, et üsna tihti oled võõra arvuti taga.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #193
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Mhm, ma arvan ka, ei suuda lihtsalt talitseda end kuidagi, päris kergesti olen mõjutatav ja see teeb minust ka ääretult kehva live mängija.
                            Aga kas keegi teab kas PTR-ist on ka võimalik HH saada?
                            kardan, et mul ei olnud salvestatud HH siin.
                            Tegelikult ei ole üldse tihti võõras arvutis, lihtsalt viimasel ajal on nii sattunud kuidagi.
                            Olen päris ebausklik võõrastes arvutites mängimise vastu ja ei tee seda kui ei ole 100% kindel, et see on turvaline.
                            aga käte arvu saab kasvõi PTR-ist anyway ja kasumi saab anyway teada kasvõi cashieri vaadates.
                            Samas PTR on ka selline kehvake, sest 1 sessiooni on ta mul lihtsalt trackimata jätnud.
                            Last edited by KristjanLaas; 15.05.10, 07:02.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #194
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Alati saad ka tellida starsist enda HH kui ilusti küsida ma usun. aga siis peaks miskid ajalised piirid olemas olema, mis ajavahemiku käsi küsida. Samas kindel ei ole, et saab, aga küsida võib ju alati. :)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #195
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                Pole vaja isegi ilusti küsida Request>Hand history saab max nädala käed.

                                Comment

                                Working...