KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #151
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    tra ma ei saa enam, panen kajakat as hell .. Ma ei uskunud never et mõnel inimesel selline ego võib olla :D

    Ok, ma ei viidsi enam risustada... pane aga edasi ja n2ita huvitavaid k2si

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #152
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Algselt postitas Kris
      keegi sidebetti kas lendab busto v mitte? odds?
      Minuga ka oled nõus tegema? up to 10/1 (selle diili raames siis obv.)

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #153
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        sa panustad 10, ma 1?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #154
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          jäi midagi arusaamatuks või olen mina taas puruloll?

          Comment

          • Skrunda
            Bännitud
            • May 2010
            • 102

            #155
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            krt Lagle rääkis mulle, et teab maailmasuurimaegoga poissi ja alles nüüd tajusin ära, et see oled sina :D

            gl.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #156
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              KristjanLaas, sina oledki 2+2 'e pfc_ivan? :D
              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Eh .. ei saand jätta postitamata:

              lambist suvalised ettejuhtuvad ptrst



              OK nende winrate "nats" väiksem .., kuid mind hakkas huvitama, mille põhjal liigitad sa end NL50 HU parimaks mängijaks? Oma 27k käte arvu üle? Be real, see pole mingi sample .. (isegi HU jaoks)
              Ole kena ära diili ajal parimate regularidega madistama hakka ega midagi tõestama, ehk biidid neid 10bb/100, aga tahaks siiski ilusat 30bb/100 näha bummide/sittade regide vastu, üks diili kriteerium ju, et bumhuntid

              Teed 50K kätt ära korraliku bumhunti ja profitiga, mina olen rahul, sina oled rahul ja siis tee mis tahad :)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #157
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                KristjanLaas, sina oledki 2+2 'e pfc_ivan? :D

                Ole kena ära diili ajal parimate regularidega madistama hakka ega midagi tõestama, ehk biidid neid 10bb/100, aga tahaks siiski ilusat 30bb/100 näha bummide/sittade regide vastu, üks diili kriteerium ju, et bumhuntid

                Teed 50K kätt ära korraliku bumhunti ja profitiga, mina olen rahul, sina oled rahul ja siis tee mis tahad :)
                haha, ega ma nüüd spetsiaalselt sellepärast, et need inimesed siia pandi neid otsima ka ei hakka:D
                Muidugi ma teen enda diili bumhuntides ära juba sellepärast, et ma austan enda stakejaid (stakejat siis seekord) piisavalt palju.
                Lihtsalt ma arvan, et nendel inimestel, kes arvavad, et mul on liiga suur ego tasub (kui nad mängivad HU cash) enda ego pigem maha suruda ja raskemates olukordades pigem minu nõu küsida ja mitte minuga siin vaielda ja mind maha teha.
                Last edited by KristjanLaas; 14.05.10, 20:26.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #158
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Väga võimsad tulemused, pole midagi öelda!
                  Inimesena...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #159
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    imo. on suht pohhui, kuidas ta mängib, kui suudab nii suurt winratet näidata.

                    keep up the good work ja postita siia veel huvitavaid käsi. selles alafoorumis vaatan alati sinu teema esimesena läbi. kõige huvitavam blogi (osas ka haterite pärast :D).

                    edu!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #160
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      coachin lucki :(


                      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      SB ($50.75)
                      Hero (BB) ($76.35)

                      Preflop: Hero is BB with K, A
                      SB bets $1.50, Hero raises to $5, SB raises to $13, Hero raises to $76.35 (All-In), SB calls $37.75 (All-In)

                      Flop: ($101.50) 7, 8, 4 (2 players, 2 all-in)

                      Turn: ($101.50) 9 (2 players, 2 all-in)

                      River: ($101.50) J (2 players, 2 all-in)

                      Total pot: $101.50 | Rake: $0.50

                      Results:
                      SB had A, K (high card, Ace).
                      Hero had K, A (flush, Ace high).
                      Outcome: Hero won $101

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #161
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        normilt lased, aga 1 asi see, kui keegi sinuga chatis vinguma hakkab siis ära ole nii üle olev et oo ma võtan su toidu raha ära.... sa ju tahad et see vana sulle veel cashiks mitte lauast ära läheks.... lihtsalt väldi chati... imo pohui mis keegi erutusest kisab seal... sõber crushib hetkel tildis nl 50 HU 40bb/100le ja 11k handi peale on kasum 2250 dollarit :P

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #162
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                          normilt lased, aga 1 asi see, kui keegi sinuga chatis vinguma hakkab siis ära ole nii üle olev et oo ma võtan su toidu raha ära.... sa ju tahad et see vana sulle veel cashiks mitte lauast ära läheks.... lihtsalt väldi chati... imo pohui mis keegi erutusest kisab seal... sõber crushib hetkel tildis nl 50 HU 40bb/100le ja 11k handi peale on kasum 2250 dollarit :P
                          See nö. kahe teraga mõõk. Mõni läheb närvi ja hakkab spewima, teine tõmbab lauast vehkat.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #163
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Uus Durrrrr :)

                            Tema oli mees kes oma egoga miljoneid teenis, kui siit tuleks sama vend siis saaks Eesti ikka korralikult pokkerimaailma kaardile :)

                            Keep up the good work

                            Comment

                            • Blackbirds
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 206

                              #164
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              Ma ei saa whinest siin aru. Enamik teist on nl5 grinderid ja siis seletate ulmet. Kadedad kellegi teise edu üle?
                              Samuti ei saa aru miks Kristjan kõige mõttetumat limitit mängib also known as nl50.
                              Võid PMida kui tahad teada miks:)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #165
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                                Ma ei saa whinest siin aru. Enamik teist on mingi nl5 grinderid ja siis seletate ulmet.
                                Samas ma ei saa aru miks Kristjan kõige mõttetumat limitit mängib also known as nl50.
                                Võid PMida kui tahad teada miks:)
                                HU jaoks esimene mõistlik level ju, Starsi ja Tildi ehk saitide kus 2x väiksem rake cap starting level.

                                Comment

                                Working...