Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.
tra ma ei saa enam, panen kajakat as hell .. Ma ei uskunud never et mõnel inimesel selline ego võib olla :D
Ok, ma ei viidsi enam risustada... pane aga edasi ja n2ita huvitavaid k2si
tra ma ei saa enam, panen kajakat as hell .. Ma ei uskunud never et mõnel inimesel selline ego võib olla :D
Ok, ma ei viidsi enam risustada... pane aga edasi ja n2ita huvitavaid k2si

, A
, 4
Comment