KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #76
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

    Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    see oli reward graphi eest
    Ma ei teadnudki, et Kristjanile Futurama meeldib.

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #77
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Kas see thread vajab savemist?
      Kas tõesti futurama on sweet?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #78
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

        Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
        Ma ei teadnudki, et Kristjanile Futurama meeldib.
        meeldib-meeldib

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #79
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

          Kiire 62 käeline sessioon ja $280 profitit juurde.
          gg imo.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #80
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

            wd IMO

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #81
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              wd IMO
              standard winrate 221bb/100 IMO:D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #82
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                vaikus ennem tormi on selle asja nimi .. =)

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #83
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                  Ilmselt ongi...kuid on ka torme üle elatud ja kui vaikuse ajal sellist kasumit tuleb on life good

                  Natuke motiveerib ka:

                  Sry, aga sa oled lihtsalt puruloll.
                  aga ausalt, Sa oled heateri peal donk
                  Kuna ma olen ise sama halb HU-s kui Sina
                  KristjaLaas, kas sa muidu lotopileteid ka vahel ostad ? Vaatasin natuke PTR´ist sinu mängu ja tundub, et lotopiletid oleks räige +EV otsus.
                  Btw lotopileteid olen mõned ostnud küll, aga kunagi kui ma päris väike olin sain ma k-rauast tasuta 5 kroonise lotopileti ja võitsin sellega 10.000.- :(

                  aga see, mis praegu toimub saab tõesti heateriks nimetada.mulle meeldib.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #84
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Ilmselt ongi...kuid on ka torme üle elatud ja kui vaikuse ajal sellist kasumit tuleb on life good

                    Natuke motiveerib ka:









                    Btw lotopileteid olen mõned ostnud küll, aga kunagi kui ma päris väike olin sain ma k-rauast tasuta 5 kroonise lotopileti ja võitsin sellega 10.000.- :(

                    aga see, mis praegu toimub saab tõesti heateriks nimetada.mulle meeldib.


                    kellele ei meeldiks :D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #85
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                      wow, 2 tsitaati tunduvad minu lausetena. :)
                      im happy for you

                      edit: ja et mitte tunduda mingi närvihaigena, kes siin lampi sappi pritsib siis ma ütlen ikka kenasti välja, et kui Sa selle 50k diili kenasti ära mängid ja võitvat liini näitad, siis ma ei ütle Sulle enam heateri peal donk. :)

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #86
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                        Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                        wow, 2 tsitaati tunduvad minu lausetena. :)
                        im happy for you

                        edit: ja et mitte tunduda mingi närvihaigena, kes siin lampi sappi pritsib siis ma ütlen ikka kenasti välja, et kui Sa selle 50k diili kenasti ära mängid ja võitvat liini näitad, siis ma ei ütle Sulle enam heateri peal donk. :)
                        Mina küll ütlen.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #87
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                          Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                          Mina küll ütlen.
                          palju õnne siis.

                          Sorri kui ma nüüd liiga arrogantne tundun....aga sa ei taipa ega hakka ilmselt lähialjal taipama kui mitu levelit kõrgemal ma sinust pokkerit mängin.
                          Ma arvan, et saa enda eelarvamustest üle ja sul on minult nii mõndagi õppida.

                          Comment

                          • HU grinder
                            Vana Tegija
                            • Feb 2010
                            • 1002

                            #88
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                            Nüüd oleks küll threadsaverit vaja, läheb kangesti m**ni mõõtmiseks ära.

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #89
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                              N1:D

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #90
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU bume.

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                palju õnne siis.

                                Sorri kui ma nüüd liiga arrogantne tundun....aga sa ei taipa ega hakka ilmselt lähialjal taipama kui mitu levelit kõrgemal ma sinust pokkerit mängin.
                                Ma arvan, et saa enda eelarvamustest üle ja sul on minult nii mõndagi õppida.
                                Kas see oli järjekordne level?

                                Comment

                                Working...