LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1

    LÄBI!/KristjanLaasi NL50 HU stake päevik

    4 päeva ja 14.800 kätt hiljem tuli lõppkokkuvõttes profitiks $1548, seega miinimumeesmärk sai täidetud!
    Suured tänud veelkord kõigile steikijatele, hakkan raha tagasi kandma ja kui mul on kellegi kasutajanimi teadmata eks ma siis PM-in.

    Suured suured tänud veel kõigile steikijatele, et teil siiski usku oli!

    (ärge mind ära tapke palun 200 mängimata jäänud käe pärast, lõpetasin nii teie kui minu huvides, nagu graafikult näete, 200 kätt on pikk aeg!)




    Uploaded with ImageShack.us

    *Summa: $1000 ehk 20 buy-in.
    *Diili kestvus - 15k kätt või kuni 30 päeva.
    *Kasumi jaotus: 50%
    *Kasumi väljamaksmine - diili lõppedes.
    *Osaku suurus $20 (2%), kokku müün 50 osakut.
    *Diili loen alustatuks ja mänge alustan vaid siis, kui $1000 on koos, huvi puudumisel kannan inimestele nende rahad tagasi (loodetavasti seda siiski on)
    *Raha kanda minu FTP kontole.

    *Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist ja täielikku motiveeritust teenima võimalikult suurt kasumit.
    *Mängida puhanuna.
    *Samuti analüüsi ja pidevat koostöövalmidust stakejaga.

    Jään ootama/lootma teie usku minusse!


    Müüdud osakud: (50/50)

    *Janek174: 2% (1 osak) (tagastamisele $20+$15.48)DONE
    *Kotkas1000 5% (2,5 osakut) (tagastamisele $50+$38.7) DONE
    *Raiko90 4% (2 osakut) (tagastamisele $40+$30.96)DONE
    *Uniquest 8% (4 osakut) (tagastamisele $80+$61.92)DONE
    *Kodu 4% (2 osakut) (tagastamisele $40+$30.96)DONE
    *Rohelinekonn 10% (5 osakut) (tagastamisele $100+ $77.4)DONE
    *Raudtee(EST) 4% (2 osakut) (tagastamisele $40+$30.96)DONE
    *Provoker 16% (8 osakut) (tagastamisele $160+$123.84)DONE
    *OuMaiGaad 2% (1 osak) (tagastamisele $20+$15.48)DONE
    *Kihog 10% (5 osakut) (tagastamisele $100+$77.4)DONE
    *Antnx 5% (2,5 osakut) (tagastamisele $50+$38.7)
    *Amagan 20% (10 osakut) (tagastamisele $200+$154.8) DONE
    *SawCrish 8% (4 osakut) (tagastamisele $80+$61.92) DONE




    PÕHIMÕTTELISELT VÕIB SELLEGA VIST TEEMA SULGEDA KA! HOMME NÄITEKS. TY.
    Last edited by KristjanLaas; 02.05.10, 21:54.
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

    tänud kõigile stakejatele!

    Comment

    • Poku
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 295

      #3
      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

      Algselt postitas mkva
      Ma tahan sinuga mängida. Nõus?
      Ma ka nõus mängima Klaasproga, kui ta tahab. Polegi midagi targemat teha ja hu'd pole ammu mänginud üldse.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
        *Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist
        sorry guys.
        ei mängi enda rahaga, maybe later.

        Comment

        • Poku
          Bännitud
          • Mar 2010
          • 295

          #5
          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

          Peaksin olema just kerge saak, HU mängin harva, kui üldse :) Ja erinevates foorumites ka suht kindlalt arutletud teemadel, et Poku on tegelt üks valetaja ja mikrogrinder :D

          Enivei edu sulle Mulle su mängustiil meeldib isegi, loodan et toodad $$$ kõvasti.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

            Algselt postitas Poku Vaata postitust
            Peaksin olema just kerge saak, HU mängin harva, kui üldse :) Ja erinevates foorumites ka suht kindlalt arutletud teemadel, et Poku on tegelt üks valetaja ja mikrogrinder :D

            Enivei edu sulle Mulle su mängustiil meeldib isegi, loodan et toodad $$$ kõvasti.
            Mina ei ole igastahes sellega kaasa rääkinud ja loen sinu postitusi pidevalt huviga.
            Aitäh.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

              Esimene kiirem sess siis tehtud.
              Hakkasin keelt kohe limpsama kui antud härrat lauas istumas nägin.
              1 käsi ka:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                käsi

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                edit: ja veel 1 käsi

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by KristjanLaas; 27.04.10, 11:03.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                  Okei nüüd saan mängima hakata, tahtsin lihtsalt vahepeal durrrri graphi endale.



                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                    Graafikut peab veits venitama y-telje suunas. Muidu täitsa sarnane.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                      Väga kohutav mis toimuma on hakanud.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Oleks võinud ise shippida. vahet pole aga üleüldiselt.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                      Tõmbasin vahepeal üle $100 miinusesse, õnneks sain mingi 400 kätt 4-tablida päris kehva mängijaga ja sain pisikeste pottidega plusspoolele tagasi.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #12
                        Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                        käe tulemuse võiks ka panna?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #13
                          Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                          oyeah, kohe mängin ära ennem.
                          Last edited by KristjanLaas; 27.04.10, 13:41.

                          Comment

                          • olavike
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1269

                            #14
                            Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                            Miks sa selliseid käsi siia üles paned meile vaatamiseks, kui tulemust kirja ei panegi?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: KristjanLaasi NL50 HU stake päevik.

                              kogemata, ta automaatselt kustutab tulemuse.
                              aga obv, et ma kaotasin need kõik käed.
                              praegu raske leida taas.
                              Last edited by KristjanLaas; 27.04.10, 14:01.

                              Comment

                              Working...