Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #811
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    20-selt on ikka natuke teised prioriteedid, kui kusagil vaip põlvedel merevaadet nautida. Kena korter muidu, kuigi see OMA korter selleks ja selleks eluaastaks pole paljudes maades migi prioriteet. Inimesed elavad üürikates, kerge võtta ja kerge jätta, kui vajadused muutuvad.
    samas pole ju kehva investeering, kui enam ei taha, üürib välja ja teenib oma raha tagasi.

    Comment

    • kaval-ants
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 191

      #812
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Teleka suuruse ja resolutsiooni valikul tuleks eelkõige lähtuda hoopis vaatamiskaugusest:

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #813
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        tänu sellele saan ma selle lmselt kokkuvõttes sitaks odavalt.

        sittagi sa ei saa, lasna prükkarist saad hallitanud pelmeene

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #814
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Tuleviku mõistes ju hea ka see, et ilmselt see kesklinna korter ei kaota oma väärtust ja kui tahab saab selle suhteliselt kerge vaevaga maha müüa õigel ajal õige hinnaga. Samas oma unistuste onni Saaremaal/Hiiumaal vmi maa kohas ei ole nii lihtne maha müüa kui peaks vajadus tekkima.

          Ise oma unistustes eelistaks ikka nii, et on mõlemad olemas: korter linnas + onn mere ääres.

          Igatahes wp Supsti

          Comment

          • therapy
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 200

            #815
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Tuleviku mõistes ju hea ka see, et ilmselt see kesklinna korter ei kaota oma väärtust ja kui tahab saab selle suhteliselt kerge vaevaga maha müüa õigel ajal õige hinnaga. Samas oma unistuste onni Saaremaal/Hiiumaal vmi maa kohas ei ole nii lihtne maha müüa kui peaks vajadus tekkima.

            Ise oma unistustes eelistaks ikka nii, et on mõlemad olemas: korter linnas + onn mere ääres.

            Igatahes wp Supsti
            Täiesti Nõus Jäämehega siin, et ideaal variant oleks, kui mõlemad on olemas :)

            Muidu väga ilus supsti, WP :)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #816
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              mulle see lause meeldis. kuhu sul kiire on? ma ei saa sellest aru. hetkel jahin ise ka ühte mereäärset kohta saaremaale või muhumaale. aga täiesti veider on see, et lasnamäele saad saa 30m2 korteri ja saarde 1h maad mereäärde. sama rahh. samas mul on hea meel, et inimestel on prioriteeid paigast ära, kuna mul on veel see maa ostmata ja tänu sellele saan ma selle lmselt kokkuvõttes sitaks odavalt.
              Olukorras, kus enamuse maakera pinnast moodustavad ookeanid ja Eesti on üks suurima merepiiriga riike küsin, et miks kuradima pärast sa oma kohta just saare- või muhumaal jahid?


              Nõustun ka Jäämehega, et ideaalis võiks olla korter või maja linnas + onn mere ääres.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #817
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Muidu mõistusega isend, aga käimine valmistab suuri probleeme

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #818
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  t2is v

                  Comment

                  • Supsti
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 863

                    #819
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                    Muidu mõistusega isend, aga käimine valmistab suuri probleeme
                    Ah ära plära. Kalal käisime, suutsin pükstega korralikult üle kivi sees ära käia, pea põlvini püksid vett täis ja tore olla. Aga see-eest eelnevalt 3 haugi otsas, suht ühte mõõtu, 1 natuke suurem. Nii pooleteist kilo ümber. Kaks võtsin ära, üks tagasi. Telefon oli obv mitte veekindlas taskus. Aga noh, see juba mul 3x ära uppund ja alati töökorda saanud, nii ka seekord. Auto juures Eestimats veel ütles, vaata et telefoni katusele ei unusta ja obv suutsin katusele unustada ja poolel teel koju tuli alles meelde. Siis oli juba savi, pigem koju ja kuivad riided selga. Pagassist asju võttes leidsin telefoni aku luugi vahelt ja tagasi minnes telefon ja kaan olid parklas muru peal. Nii et siiski korralik kalalkäik.

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #820
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Härra ässitas ja ässitas ning lõpuks vaevusin siis oma õpetussõnu ja uut stiili temalegi jagama.
                      Tegu ikkagi ühe heads up maastiku haiga, kes ei pea paljuks natukene juurde õppida, et veel agaramalt rege crushida.
                      Battle toimus siis madalas limiidis, kuna härra ostis äsja korteri ning pärast suurt ostu peab sööma säilitusaja ületanud pelmeene ning grindima ennast jälle nullist üles.

                      Kas Supstil õnnestus bankrolli kasvatada, või tõmbas ta ennast õnnetult bustorisse ? Seda saate vaadata spoilerist.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #821
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        lol ! :D

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #822
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          rofl, see üks kuldsemaid poste mis siit foorumist viimasel ajal tulnud!! :D

                          Comment

                          • therapy
                            FPP Pro
                            • Dec 2012
                            • 200

                            #823
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            rofl, see üks kuldsemaid poste mis siit foorumist viimasel ajal tulnud!! :D
                            +1 ! :D Väga hea!

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #824
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



                              Kuu esimesel kahel päeval sai lauad lahti hoitud, korteri ostu ja muu teemaga võttis suht luuks ja polnud motti grindida. Võtsin vabalt, see kuu üritab enam vähem grindi tööle tõmmata.
                              Last edited by Supsti; 02.11.13, 02:34.

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #825
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Eesmärki ei täitnud, milleks oli 10k$ per kuu teenida. Aga võin siiski rahul olla, korter sai ostetud, ja kolm täis kuud terve aasta peale ei mänginud.

                                Comment

                                Working...