Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #766
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Rasked hetked elus, võtan pokkerist väheke puhkust, kuigi plaan oli see kuu korralikult nolife anda. Ei oska öelda, millal uuesti pokkerilainel.

    Seniks, aga midagi head:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #767
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Okei, back in action. Täna esimest päeva lauad lahti. Aktsioon küll null, aga reedeni grindin ja siis nädalavahetuseks Lõuna-Eesti Rallile.

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #768
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Ei, kalale lähme ükspäev

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #769
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Lõpetan selle kuu ära.
          Olin sunnitud kõigepealt autoga pauku panemise pärast väikese pausi tegema, siis otsa suri väga lähedane inimene ära. Sai sellest leinast üle, paar päeva autot ehitada ja juba uuesti ründas meie peret vikatimees ja võttis taaskord kalli inimese endaga kaasa. Ei tule pokkerist midagi välja ja üritab uuel kuul ennast taaskord rajale saada.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #770
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            jõudu ja vaimu!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #771
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Wtf, sick. Jõudu!

              Comment

              • Supsti
                Grinder
                • Dec 2008
                • 863

                #772
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Sundisin ennast arvutisse ja võtsin lauad lahti nagu lubatud sai. Tunne täielik null, aga vastased käisid ainult nl200s ja täitsa hea minek oli. Iseensest lasen telefoni netiga maal, aga siiani täitsa oklt hakkama saanud. Päeva peale sain ühe dc, see oli ka mingi lamp telefoni välja lülitus. Praegune plaan on selline, et olla vanaemale abiks maal, käia Eestimatsiga kalal ja grindida kõik ülejäänud aeg. Eile sai sõpradele õeldud, et minuga ei tasu arvestada päevasel ajal. Loodan korralikult käima saada, aga ju näha ole. Eelmine kuu olid samad plaanid, aga täpselt 2 ja pool päeva sai tööd tehtud.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #773
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



                  Ei midagi erilist, tunde tuli kokku 62. Suht rahulik kuu oli, enamus nädalavahetused olid vabad ja nädala sees sai tööd tehtud. Üks nädal oli kuu keskel täiesti vaba, kus tegelesin muude asjadega. Ise jäin rahule, et suutsin normaalset distsipliini hoida, kui arvutis olin. Järgmine kuu loodab samamoodi rütmi hoida. Kalal sai ka päris palju käidud, parim hobi pokkeri kõrvale.

                  Comment

                  • gamblingFTW
                    Vana Tegija
                    • Aug 2012
                    • 1122

                    #774
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Oled saand ka kala v? Ma mingi 4-5 korda käind suvel pole ühtegi kala saand :S

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #775
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Meenutades Freddie Mercuryt, kellel on täna sünnipäev.

                      Comment

                      • Supsti
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 863

                        #776
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
                        Oled saand ka kala v? Ma mingi 4-5 korda käind suvel pole ühtegi kala saand :S
                        Koju olen vist mingine 5 haugi toonud. Kuna mul ja Eestimatsil paati pole, siis suve alguse poole tuli kalda äärest nii täpselt möödus hauge, mis lasime kõik tagasi. Aga nüüd sügise poole oleme kalda ääres suuremaid poisse ka saanud ja neid oleme kaasa võtnud. Siduri kärin on ikka tore tunne küll.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #777
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Nonii, ilmselt see kuu enam laudadesse ei jõua, nagu juba ka pea viis viimast päeva. Kuuga olen rahul iseenesest, nädalavahetused on kõik vabad olnud ja nädala sees on tööd tehtud. Jooks oli taaskord hea, kenasti teist kuud järjest üle EV, iseenesest BI-des pole see eriti midagi.


                          Aga sai siis üks suurem ost ka ära tehtud. Oli üks eesmärkidest kui kooli pm quitisin, et saaksin 23 aastaselt enda rahadest korteri ostetud Tallinna. Pea 2 aastat jäi siis varuks ja tänasest olen kahe toalise korteri omanik. Ostsin siis Kristiine keskuse lähedale. Sai otsitud päris pikka aega seda õiget, nüüd siis ledsin sellise, millega ise olen rahul. Antud korteri asjadega olen tegelenud viimase nädala ja täna sai notaris paberid korda aetud. Sellest ka volüümi väiksus kuu lõpu poole. Esmaspäeval saan võtmed kätte. Mõned pildid kuulutusest.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ei midagi fancyt, aga ise olen rahul.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #778
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Tubli :)!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #779
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Hea investeering (Y)

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #780
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                naisss

                                Comment

                                Working...