Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #751
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Sellise volüümi juures päris ok tulemus ju? Pea $/hand.

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #752
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Mis seal vahepeal sirgel perioodil juhtus, nl10s tegid HUd ? Zoom või paneb HM segast ?

      Comment

      • EestiMats
        Grinder
        • Jul 2009
        • 625

        #753
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        well played, fsh

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #754
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
          Mis seal vahepeal sirgel perioodil juhtus, nl10s tegid HUd ? Zoom või paneb HM segast ?
          Tõenäoliselt milestone käe jahtimine 5NL-is vms.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #755
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            kahtlane, et ta nl5gi on, liiga stabiilne tundub

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #756
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Jup. Isegi tundub, et tegu on puhta foldimisega. NON SD ei kõigu, aga winnings joon tundub üles-alla vilkuvat. Supsti üritasid MS aeg sohki teha ning foldides hittida? Kui jah, siis see ei oleks läbi läinud.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #757
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                ei mõista seda sirgjoont. hemi pask või playmoney vahepeal? :D

                Comment

                • Supsti
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 863

                  #758
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #759
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                    Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.
                    Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #760
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Algselt postitas overbet Vaata postitust
                      Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.
                      Seekord loositi ka HU laudadesse.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #761
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                        Ranka viimane pakkumine on õige, sai sõbraga nl100 hus 20 lauda folditud. Ei teadnud, et see tänaseks keelatud oli. Pärast toda korda, kus mingi milestone võitja seda tegi, mäletasin et mingeid sanktsioone ei järgnenud. Aga jah, ilmselt siiski järgnesid.. Kuu volüüm oli tingitud sajast erinevast asjast, millel ei hakka pikemalt juurdlema. Juulis plaanin enamuse ajast grindida, ainult Lõuna-Eesti rallile on plaan minna ja vb paar väiksemat üritust.
                        Algselt postitas overbet Vaata postitust
                        Heh, peale toda juhtumit enam HU laudadesse milestonesid ei loositud.
                        Nagu Ghost0 ütles, et loositi, aga ehitati juurde feature, kus foldimisel milestone ei loosita. See tähendab, et sanktsioone ei tule, sest sa ei oleks mitte kuidagi milestone saanudki.

                        EDIT: aga mis oleks töötanud ja pakkusin välja ka variandi. Maksad näiteks kuuel laual 50 käe jooksul rake cappi ära. Siis paned sit out, ja 2-3 minutit enne milestone loosimist hakkad mängima normaalset mängu.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #762
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]



                          GG, normal cooler. Sokk hüppas ette ja ei jõudnud pidurdadagi, vasakule suutsin tõmmata, aga hittis ikka nurka ära.

                          Comment

                          • Trapface
                            Jube Noob
                            • Feb 2012
                            • 197

                            #763
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Hea reaktsioon. Oleks flopis drawing dead, siis oleks jama olnud...

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #764
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              unlucky bro, kas kirjutasid selle jutu pokkerialaselt meelega või ongi selline mõtlemine ? :D
                              mul näiteks ka täeiga mõjutab, sõpradega for fun bingot mängin, siis on ikka gutterid ja värgid :D

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #765
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                bi jagu tööd aga kas midstakesi limiidi bi jagugi siin kahju :)

                                Comment

                                Working...