Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]
Nädal tagasi sai tsikkel müüdud. Esitulega oli jama, see sai usast uus tellitud, aga too jõudis Eesti alles aprilli lõpu poole ja selle taga seisis müüki panek päris pikalt. Ma investeerisin kokku 2080€, sõber lisaks nipet näpet ja müüdud sai 3500€ eest. Umbes 1200€ kasumit ehk 600€ minule.
Algselt postitas Supsti
Vaata postitust


9
3
2
Comment