Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #676
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    keegi mu ruuni kasutajat 100 euriga ära ei taha osta? jube kõva mees, agility 99

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #677
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Poh, tee müügiteema.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #678
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        kas rs's kasutasid kõik neid autominereid ja asju? või olid need b2nnitavad
        Last edited by leits; 13.03.13, 19:47.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #679
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Classicus küll vist.
          Ma ühes analoogses mängus mis aastaid mängisin kasutasin koguaeg.

          Kõige pullim asi oli, et käidi sõpradega kuskil spets kohas treenimas ja siis oli siuke süsteem, et automineriga pandi mees liikuma, et välja ei logiks ja võeti nende koletiste tuli enda peale miskide kilpide asjadega ja teised said rahus treenida nii kaua.
          Korda mööda ööd ja päevad lasti. Pohhui autominer tööle ja ise lebosse ära.
          Kõige kauem olin üleval 68 tundi järjest, sellest miski 60 tundi julgelt grinditi.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #680
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Mõned pildid minu poolt ka. Omal ajal sai koolis ka harvem nägu näidatud kui Runescapes :D




            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #681
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              cool pictures bro.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #682
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                Kes tahab korralikult naerda, siis epic storytelling siin:



                Edit: oops, ma arvasin et ma olin arvutimängude threadis

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #683
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                  cool pictures bro.
                  See pohhui.

                  Mul seisab kapi peal raamitud pilt enda kasutajast.
                  Aastaid tagasi tegin ja siiamaani kapil.

                  Beat that.

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #684
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Not bad.

                    Rs bottting atm üks char 3$/tund.
                    Last edited by Rigged; 14.03.13, 05:41.

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #685
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      Päris raske kuu on olnud. 1700 kätt tagasi oli kuu veel miinuses. Hu mängudes toimunud muudatus, et shorty lauad ära kaotati on mõjunud päris valusalt. Cap laudades jooksen pm be, jooks samas ka ikka täiesti kohutav. Vb olen sunnitud quitima capi, sest need swingid keeravad mind peast täiesti segaseks, mis kandub edasi ka teistesse laudadesse. Sellest tulenevalt pean ise ka peeglisse vaatama, olen ikka väga palju sitta mängu teinud. Kodus Saaremaal olles sai ema sünnipäeva ajal kõrvaltoas grindides klaviatuur põlve peal pooleks kaheks jupiks lõõdud ja mõõda seina saadetud, obv teised olid suht WTF seal toimub. Aga noh, that's life. Teipisin klaviatuuri kokku ja töötab uuesti.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #686
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        CAP lauad on vist põhmst nagu HT HUSNG'd? 20bb'd sai sisse uhada vms?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #687
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Rofl.
                          Kujutan ette vaimusilmas seda vaatepilti.

                          Inimesed nohistavad vaikselt kartulisalatit lauas ja joovad morssi. Järsku läheb epic mürgel pihta nagu kedagi tapetakse kõrval toas.

                          Comment

                          • Supsti
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 863

                            #688
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Nii ta on jah, ebareaalne rake genemine käib ning suur uhamine. Täna öösel näiteks quitsin Nl1k capis vastase, kes ilmselt on hus mingi 100bb/100 loser. Sain kiirelt 2 stacki, sama kiirelt kaotasin 7 ja siis sain 6 stacki tagasi, tal oli 350$ left ja ei suutnud lihtsalt enam ja panin kinni. Lihtsalt liiga sick mäng on. Tüüp läks nl2k thelumeistri vastu mängima ja shoves 74o 800$ fast lauas, aga capis on see lihtsalt täiesti ******, kui kaotad 7bi nõnda ja tagasi seda saada on nii kuradima haige. Megavaalade vastu edge on nii pisike võrreldes tavalise lauaga.

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #689
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Kust ukerdajaid tead ?

                              Comment

                              • valgelendur
                                Jube Noob
                                • Oct 2012
                                • 121

                                #690
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Kui saarde veel satud, anna teada, olen hetkel saarlane paar kuud kõrval töö tõttu. Väike strateegia jutt ja õlle vms. (NL100-NL200SH reg)

                                Comment

                                Working...