Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #661
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    Self-proclaimed? Näitab legit auhindu või pyha holds teh crown.
    Ostsin mb pk killide eest endale yellow p hati. Lisaks olin ühe ainsana eestlastest välismaises top mb pk clannis.

    Comment

    • tiigrikutsu
      Grinder
      • Oct 2011
      • 522

      #662
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Yellow hat oli 2007 kanti 155m vms, siis kui mina selle maha müüsin siis sain selle eest 5.5k eeku. Seega see ei ole mingi eriline brag, et yellow phati said lol.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #663
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Mul oli sinine(või roheline täpselt ei mäleta) party hat runescapes kui neid dropiti väga väga ammmu, müüsin 300 eegiga maha, ei teagi palju see atm väärt on.
        Rahadega lasti üle ka, mingi tont tüüp oli. Anti nahad koolis ja nussiti ajusid jne, mees on siiamaani mulle võlgu, lihtsalt ei maksa ära isegi siukeste ajudekeppide peale.
        Peakski FBs kirja saatma.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #664
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          Lol, blue hat oli 2010 algus vms kui viimati müüsin 3.2b rsgp tipphetkel. Mingi 1k euri ja tsipa peale oli. Hetkel ei viitsi vaadata kas swedis näitab nii ammust konto väljavõtet.

          Comment

          • Supsti
            Grinder
            • Dec 2008
            • 863

            #665
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
            Yellow hat oli 2007 kanti 155m vms, siis kui mina selle maha müüsin siis sain selle eest 5.5k eeku. Seega see ei ole mingi eriline brag, et yellow phati said lol.
            Vaks vahet on, kas mb pkda või skillida/treasure huntida. Ja maha müüsin samuti irl raha eest, aga summat enam ei mäleta. No pm eesti pkrid mb clannides di/ag/da olid ma, darkdevil183, tuumafyysik ja 1 di warlordidest, kelle nimi praegusel hetkel ei meenu. Pm ainsad head eesti mb pkerid olid veel mvoogre ja ta tiim, keda eestlased kartsid nagu kulutuld. Kui pyha karu oled üks nendest, siis võid pmida enda useri.

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #666
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              Jep, mäletan neid aegu kus sai MB-s ka ringi töllatud aga pking pole kunagi väga tõmmanud, pigem ikka stake kuna sai normaalset rulli kokku ajatud tolle aja kohta. Eesti vs Soome jms warid tulevad meelde. :D

              Comment

              • V4LDO
                FPP Pro
                • Jun 2010
                • 229

                #667
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                See oli tõesti mäng, mille peale sai liiga palju tunde kulutatud
                Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                Eesti vs Soome jms warid tulevad meelde. :D
                oi jah, sellest üritusest on mul kõvasti screenshotte tehtud, sinna tuli vist oma 400 eestlast?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ja iganädalased Eesti klannide vahelised tapatalgud olid tagantjärele mõeldes ka üpris eepilised

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #668
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  mis keeles te räägite? Pooltest väljenditest ei saa midagi aru.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #669
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Lmao..
                    Mäletan ka mvoogre tiimi wildis, isegi sai nende pärast lumbi lennatud :D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #670
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      lol graafika, mingid pre-teenied mõõdavad riistu, karvugi veel pole ümber. üsna piinlik.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #671
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Runescape arhitektuur võimaldab 400 vs 400 lahinguid ilma server crashita ? Impressive.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #672
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          lol sealt piltidest M6llaja ja 0xzx0 olid vist isegi minul sõbralistis. maru tuttavad nimed igastahes.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #673
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Naljakas mõelda, et aastal 2002 oli RuneScape Partyhattide ostmine parem investeering kui Apple aktsia nt...

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #674
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Naljakas mõelda, et aastal 2002 oli RuneScape Partyhattide ostmine parem investeering kui Apple aktsia nt...
                              selliseid spotte on küll ja veel. Entropia Universe (reaalsel rahal toimiv majandus) mängus oleks võinud 2002-2003 mingi püssi osta paarisaja taala eest ja 7 aastat hiljem maha müüa 100k$ eest. A kui tulevikku ette bäeks siis vist ei undaks siin, runescapes või maiteakus, istuks vaikselt nurgas ja laseks pakke läbi masina :D

                              Comment

                              • tiigrikutsu
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 522

                                #675
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                lol sealt piltidest M6llaja ja 0xzx0 olid vist isegi minul sõbralistis. maru tuttavad nimed igastahes.
                                0xpx0-i mäletan mina, ta oli ka esimene farming 99, mingi 2005?
                                xzx oli mingi nicklamer vist siis? idk.

                                tuttavad nimed ka piltidel, :)

                                Comment

                                Working...