Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #571
    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

    Just.

    Comment

    • Supsti
      Grinder
      • Dec 2008
      • 863

      #572
      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

      Lol jep, käisin ka seal :D Algul pidin juba endal tüdruku sinna saatma, sest endal unerežiim oli liiga ******, aga käisin ikka ise ära.

      Comment

      • Supsti
        Grinder
        • Dec 2008
        • 863

        #573
        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

        Lähen täna 00:30 kinno vaatama, lisaks võtsin "No Easy Day: The Firsthand Account of the Mission That Killed Osama Bin Laden" raamatu käsile. Algus tundub suht huvitav.

        Pokkeri teemal, siis olen viimased 5 päeva juba be jooksnud. Lisaks pole absoluutselt aktsiooni saanud, aga iseensest on kuu päris hea. Eile tegime kursavendadega väheke pokkerit õlli kõrvale, täna pole just kõike produktiivsem, saabki kinno minna ja raamatut lugeda.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #574
          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

          sai ka kesklinnas potsiku järgi käidud..:D

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #575
            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

            kuidas õppimise kõrvalt pokkerile aega jääb? ärkan-kooli-pokker-magama on standard ?

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #576
              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

              noliferid paigutavad veel 8h tööpäeva ka nende tegevuste vahele..

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #577
                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                ei kujutaks ette küll väga et korralikult biitiv vend sellisel tasemel mingit lihtsamat tööd teeks selle asemel, et pokkeris korralikult printida.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #578
                  Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                  Akadeemilisel on praegu, enne kirjutas.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #579
                    Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                    Algselt postitas ristik Vaata postitust
                    ei kujutaks ette küll väga et korralikult biitiv vend sellisel tasemel mingit lihtsamat tööd teeks selle asemel, et pokkeris korralikult printida.
                    lihtsama tööga jah, aga on ka toredaid töökohti. printimine pole elus kõige tähtsam

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #580
                      Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                      lihtsalt eeldasin et Eestis enam nii palju toredaid töökohti enam pole, pigem minnakse ikka suurema palga peale et üldse ellu jääda.
                      Last edited by ristik; 12.02.13, 18:32. Põhjus: typo

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #581
                        Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        lihtsama tööga jah, aga on ka toredaid töökohti. printimine pole elus kõige tähtsam

                        Juhul kui oled nii 6nnelik inimene, et t6siselt naudid oma t88d, siis muidugi on see lihtsalt raha...

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #582
                          Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                          Algselt postitas ristik Vaata postitust
                          kuidas õppimise kõrvalt pokkerile aega jääb? ärkan-kooli-pokker-magama on standard ?
                          Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.

                          Comment

                          • GMeCh1ps
                            Räme Fish
                            • Jan 2013
                            • 16

                            #583
                            Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                            Solid mindset. Life coachingut pakud?

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #584
                              Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                              Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                              Olen jah akadeemilisel, aga kooli kõrvalt oli küll täpselt nii jah. Pm kuskilt pidin näpistama aega suhte tarvis, et see päris unarusse ei jääks, niigi tüdrukul on raske.. Nädalavahetusel ta tahaks välja minna, midagi teha, ma suht kindel suts blockin ja grindin meelsamini. Praegusel hetkel on umbes 6-8h und, vb 2h päevast söögi tegemisele ja ülejäänud aeg arvuti taga lauad lahti. Seda muidgu väikeste varieerumistega, kui saab kinos käidud, kuskil väljas vms. Aga jah üldiselt on täielik noliferi elu ja alkoholi tarbin minimaalselt. Iga minut, mis laudadest eemal olen on maha visatud raha.
                              Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.

                              Comment

                              • mikk2468
                                Vana Tegija
                                • Nov 2009
                                • 1039

                                #585
                                Re: Supsti HU päevik [200NL-1000NL]

                                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                                Väga nice graph sul, aga krt nolife pokkeri kohta on sul ikka kole vähe käsi selle aja peale.
                                HU ju, limiidid ka vastavad, et palju passimist arvatavasti.

                                Comment

                                Working...